«Зручний Безліміт» від PEOPLEnet – раціональний підхід до максималізму!

PEOPLEnet, запускає новий акційний тарифний план «Зручний Безліміт»: безмежні простори інформації на максимально вигідних умовах за 10 гривень на добу!

«Зручний Безліміт» – це необмежений доступ до Всесвітньої павутини з подобової абонентською платою у розмірі 10 грн. / добу! Головна перевага даного тарифного плану – Ви більше не платите абонентську плату за свою відсутність у мережі, а оплачуєте тільки фактичний час, коли Вам необхідний Інтернет. Тепер Ваш Інтернет стає не тільки максимально мобільним, а й максимально зручним!

Підключитися до акційного тарифного плану «Зручний Безліміт» можна з 25.03.2010 по 20.06.2010 рр..

Нові абоненти PEOPLEnet можуть підключитися до «зручному безліміту» без укладання контракту, для цього достатньо придбати в будь-якій точці продажу оператора стартовий пакет вартістю 60 грн.

При контрактному підключенні авансовий платіж становить 60 грн., При цьому вся витрачена сума зараховується Вам на рахунок в повному обсязі (60 грн.)

Існуючі клієнти PEOPLEnet можуть перейти на «Зручний Безліміт», скориставшись Системою самообслуговування клієнтів «Мій PEOPLEnet».
Вартість переходу на цей тарифний план – 25 грн. з ПДВ без ПФ.

Всі ціни вказані з урахуванням ПДВ і ПФ.

Термін дії акційного тарифного плану «Зручний Безліміт» – з 25.03.2010 по 20.09.2010 рр..

Після закінчення терміну дії акційного тарифного плану «Зручний Безліміт» (21.09.2010 р.) абоненти даного тарифного плану будуть автоматично переведені на тарифний план «Безлімітний».