Всі можливості «Київстар» в «Меню 100»

Для ще більш комфортного обслуговування абонентів компанія «Київстар» впроваджує послугу «Меню 100». Вона представляє собою єдиний центр консолідованої інформації для самостійного замовлення послуг, установки і контенту за допомогою комбінації кнопок на телефоні * 100 #.

Відтепер у абонентів немає необхідності запам’ятовувати методи отримання настройок і підключення послуг. «Меню 100» містить всю необхідну інформацію для замовлення послуг та отримання MP3-музики, ігор, актуальних новин, прогнозу погоди, розваг і т.д. на свій мобільний телефон.
Для користування послугою на клавіатурі мобільного телефону необхідно набрати комбінацію * 100 # та натиснути клавішу виклику. Для коректної роботи послуги мобільний телефон повинен підтримувати технологію USSD. Час однієї сесії користування послугою становить 120 секунд.
Пропозиція «Меню 100» надається безкоштовно. Вартість контент-послуг, які вибирає абонент, представлена в розділі «Pro servis».

Компанія «Київстар» і надалі буде розширювати спектр корисних та інноваційних послуг з метою задоволення телекомунікаційних потреб більше ніж 23 млн. українців.


Джерело: mabila.ua