Verizon почне продавати iPhone в 2010 році?

Уже протягом декількох років ексклюзивним реалізатором iPhone в США є оператор стільникового зв’язку AT & T, але в 2010 році він перестане бути таким. Продажем популярного смартфона також займеться оператор Verizon.

У Мережі з’явилася інформація про те, що оператор Verizon веде переговори з компанією Apple про можливість початку співпраці. Є велика ймовірність, що ці переговори закінчаться успіхом. По-перше, наступного року закінчується термін угоди між оператором AT & T і компанією Apple. По-друге, для компанії з Купертино співпрацю з оператором Verizon відкриє доступ до великої кількості CDMA-абонентів. По-третє, Verizon першу в США побудує мережу четвертого покоління, що в перспективі дозволить компанії Apple запропонувати користувачам мобільного зв’язку iPhone з підтримкою 4G-мереж.

Таким чином, більшість думок сходиться в наступному: оператор AT & T ще один рік буде залишатися ексклюзивним дистриб’ютором iPhone в США, а в наступному році на ринок вийде оператор Verizon, з моделлю iPhone, що підтримує роботу в мережах стандарту CDMA / EVDO.