Великодні ігри та акції на WAP-порталі МТС-Україна

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна, представляє святкову акцію «Великодні бої» на порталі WAP.MTS.COM.UA, беручи участь в якій абоненти можуть позмагатися в биття великодніх яєць та отримати подарунки до свята. Також на WAP-порталі МТС спеціально до свята Великодня відкрито однойменний розділ.

«Великодні бої» та подарунки до свята
З 15 квітня по 23 квітня всі абоненти МТС-Україна можуть прийняти участь в пасхальної грі на WAP.MTS.COM.UA і отримати приємні подарунки.

Зайшовши на портал WAP.MTS.COM.UA, в розділ «Великодні бої», абоненти зможуть грати в традиційну пасхальну гру, змагаючись в биття великодніх яєць. За умовами акції, виграє той абонент, чиє пасхальне яйце НЕ розбилося. Абоненти можуть грати з комп’ютером або вибрати собі в суперники іншого абонента. Мета гри – розбити якомога більше яєць. За кожне розбите великоднє яйце супротивника учасник отримує 1 бал у рейтингу WAP-порталу. Учасник, який посів перше місце рейтингу, оголошується переможцем і отримує головний приз гри.

Переможець отримає головний подарунок – флеш-карту на 4 гігабайти «Transcend JetFlash V95 4GB». Учасник, що потерпілий найбільшу кількість поразок, отримує втішний подарунок – флеш-карту «LG 1 GB Slide Chocolate» на 1 гігабайт.

Правила гри
На початку гри всім учасникам дається три віртуальних безкоштовних великодні яйця. Покупка кожного наступного яйця здійснюється за допомогою платного клацу на порталі вартістю 1 грн. Учасник такзже може купити відразу п’ять яєць за 3 грн. (ПДВ, без ПФ). Вартість бонусних 10 пасхальних яєць для боїв – 5 грн. з ПДВ, без ПФ.

Гра знаходиться в розділі «Великдень» на головній сторінці WAP.MTS.COM.UA, а також знаходиться по прямій посиланням WAP.MTS.COM.UA / EGGS.

Безкоштовні привітання для друзів і близьких
У святковому розділі «Великдень» абоненти можуть привітати друзів і близьких, відправивши їм безкоштовну мобільну листівку і особисте привітання. Також у розділі абоненти можуть завантажити безкоштовний великодній контент: тони для SMS і дзвінка, зображення, музику, відео, ігри і дізнатися цікаві рецепти пасок та пасок.

SMS-привітання до Великодня
На номері 7058 до свята Пасхи розміщені оригінальні SMS-поздоровлення. Замовити поздоровлення можна, надіславши будь-яке SMS на номер 7058. Вартість становить 1 грн з ПДВ, без ПФ.