Телефон Fly й 899 бонусів – нова акція в магазинах life:)!

Оператор мобільного зв’язку life:) оголошує про початок акції «Мобільні вершки з Fly». Придбавши одну з акційних моделей телефону Fly, абонент одержить стартовий пакет «Вільний life:)» і 899 бонусів на рахунок!

В ексклюзивних магазинах life:) з 27 квітня по 30 червня 2009 року діє чудове пропозиція – при покупці нової сучасної моделі телефону абонент отримує 899 бонусів для використання на послуги мобільного зв’язку.

Акційний набір включає стартовий пакет з тарифним планом «Вільний life:)», 899 бонусів і одну з моделей телефону Fly. Модель Fly MC100 має МР3/МРЕG4 плеєри та FM-ресівер. Вперше мобільний телефон такого класу оснащений музичним процесором Yamaha, який видає більш чистий і «Басистий» звук у порівнянні з традиційними чіпами. Також акція розповсюджується на моделі Fly DS400, Fly B700, Fly DS500, Fly SX300, Fly V100.

В акції можуть брати участь абоненти, які протягом терміну дії акції підключаться до life:) на умовах передоплати за тарифним планом «Вільний life:)». Бонуси нараховуються в рахунок вартості стартового пакета та щомісячного поповнення на 35 грн або більше одним платежем. Бонуси нараховуються наступним чином: 49 бонусів у перший місяць і по 50 бонусів кожний наступний місяць протягом 17 місяців. Перші бонуси нараховуються протягом доби з моменту активації SIM-карти. Строк використання бонусів – 29 днів з моменту їх нарахування.