Тарифний план «Бум!»: Всі послуги всередині мережі безкоштовно

Єдиний оператор зв’язку Beeline оголошує про запуск оновленого тарифного плану «Бум!» З безкоштовними дзвінками, SMS та ММS всередині мережі. Всього лише поповнюючи рахунок, абонент може спілкуватися всередині мережі необмежено.

Новий «Бум!» Адресований тим, хто хоче спілкуватися в мережі необмежено, без абонплати і плати за з’єднання, використовуючи всі види зв’язку. Поповнивши баланс одним платежем всього на 20 грн, абонент може телефонувати на всі номери Beeline за тарифом 0 грн / хв. протягом місяця. Якщо ж поповнити рахунок на 30 грн – до безкоштовних дзвінків додаються ще й безкоштовні SMS та MMS всередині мережі.

Сума поповнення зберігається на рахунку абонента і використовується для оплати дзвінків на мережі інших операторів, послуги GPRS Інтернет, WAP, розважального контенту та ін При цьому вартість хвилини внешнесетевого дзвінка залишається конкурентної: 0,95 грн без ПЗЗ, з посекундної тарифікацією. А вартість SMS та MMS на мережі інших операторів – відповідно 0,35 та 0,75 грн.

Коментуючи нову пропозицію, директор по маркетингу Антон Володькін сказав: «Масовий ринок уже знайомий з тарифами, в яких пропонується безкоштовне спілкування всередині мережі. До сих пір ми ставилися до подібних пропозицій досить стримано, так як спостерігали погіршення якості зв’язку у ряду операторів при введенні “нолевих” тарифів. Сьогодні, завдяки технічним можливостям єдиного оператора зв’язку, ми можемо запропонувати безкоштовне необмежене спілкування всередині мережі всім абонентам Beeline, зберігаючи при цьому високу якість зв’язку, а також принципи відкритості та прозорості наших тарифів ».

Існуючі абоненти тарифу «Бум» можуть підключити нові умови обслуговування безкоштовно. Поповнювати рахунок для отримання безкоштовних хвилин, SMS та MMS можна за допомогою скретч-карт, у терміналах поповнення рахунку, банкоматах та інших точках прийому платежів (в тому числі, і в салонах «Евросеть»).