Тариф «Простий МТС», або як спілкуватися, не поповнюючи рахунок

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна, оголошує про запуск тарифного плану «Простий МТС», який відрізняється граничною простотою тарифікації і дозволяє спілкуватися без поповнення рахунку, заробляючи бонуси на вхідні дзвінки.

Тариф «Простий МТС» доступний для підключення з 1 вересня 2009 р. для абонентів МТС Передплата та JEANS та діє на постійній основі.

«Простий МТС» має дві особливості. По-перше, це зручна тарифікація – куди б ви не дзвонили в межах України, будь-який дзвінок буде обходитися абонентові в 1 копійку за секунду. Друга особливість нового тарифу – можливість за кожну секунду вхідного дзвінка, крім внутрішньомережевого, отримувати бонус у ту ж 1 копійку. Бонус можна витрачати на будь-які дзвінки та SMS по Україні.

«Тариф” Простий МТС “ми запустили в рамках чинної антикризової програми компанії. При його розробці ми намагалися зробити акцент на гранично простий тарифікації, і, ми вважаємо, що нам це вдалося. Що може бути простіше: на вихідних дзвінках ви витрачаєте одну копійку в секунду, а на вхідних – стільки ж заробляєте. Таким чином, можна взагалі не поповнювати рахунок, використовуючи для оплати дзвінків і відправлення SMS отримані бонуси. Простий і вигідний тариф в поєднанні з високою якістю зв’язку, що пропонує оператор, – це дійсно гідний вибір для абонента », – коментує новий тариф Василь Лацанич, директор по маркетингу МТС-Україна.

У новому тарифі відсутні будь-які обов’язкові платежі і плата за з’єднання, тарифікація – посекундна. А одноразово при поповненні рахунку від 30 гривень новий абонент отримує 100 безкоштовних SMS для інформування про зміну номера. Термін дії пакета безкоштовних SMS – місяць з моменту їх нарахування.