«ШОКЕР» – вражаюче пропозиція від lifebox!

Оператор мобільного зв’язку life:) оголошує про запуск приголомшливого пропозиції «lifebox Шокер» – це 100 Мбайт мобільного інтернету, 100 SMS, 100 MMS, а також необмежені Ігри, Кіно і Музика в одному пакеті всього за 50 грн / міс.!

Абоненти life:) можуть яскраво спілкуватися і цікаво розважатися, не витрачаючи на це багато грошей, оскільки оператор постійно піклується про те, щоб пропонувати найбільш привабливі тарифи. «Lifebox Шокер» – неймовірне пропозиція для користувачів мобільних послуг і любителів мобільних розваг, що включає 100 SMS і 100 MMS на будь-які напрямки по Україні, 100 Мбайт мобільного інтернету та безлімітний доступ до порталам «Мобільний плеєр» (величезна колекція музичних треків високої якості), «Імперія ігор» (близько тисячі найсвіжіших ігрових хітів) і «Кінопорт» (всі новинки світу кіно). Все це доступно абонентам life:) всього за 50 грн в місяць! Пропозиція об’єднало в собі дійсно кращі додаткові послуги від life:), які є найбільш популярними у користувачів. Окремі проекти кожної з послуг в сумі коштують удвічі дорожче (!), Ніж при пакетному замовленні «lifebox Шокер».
Щоб скористатися цією пропозицією і активувати 30-денну підписку, абонент потрібно лише набрати * 123 * 50 # та натиснути кнопку виклику. Також активувати пропозицію можна на WAP-сторінці wap.lifebox.com.ua / shoсker або на веб-сайті оператора.