«Простий life:)» – просто, економно і назавжди!

Оператор мобільного зв’язку life:) оголошує про перехід тарифного плану «Простий life:)» на постійну основу. Тариф 35 коп. / хв. без ПЗЗ – це вибір абонентів, для яких важлива економія при необхідності телефонувати на номери різних операторів України.

Як економити, якщо кожен день потрібно телефонувати на номери різних операторів? Можна носити одночасно кілька телефонів або змінювати кожен раз SIM-карту. Однак тарифний план «Простий life:)» дозволяє простіше вирішити цю проблему. Адже абоненти «Простого lifе:)» можуть телефонувати по 35 коп. / хв. на всі номери по Україні та забути про плату за з’єднання і будь-які спеціальні умови по поповненню рахунку.

Завдяки єдиним тарифом на всі дзвінки можна з легкістю планувати витрати на мобільний зв’язок. При цьому не потрібно обмежувати себе дзвінками абонентам однієї мережі або запам’ятовувати кілька різних тарифів. Все дуже просто – один телефон, одна SIM-карта і єдиний тариф 35 коп. / хв. без ПЗЗ на всі дзвінки по Україні!

Крім того, до 30.06.2009 абоненти «Простого lifе:)» можуть підключитися до акції «Бонус за вхідні» та одержувати 25 гривень бонусів за кожний 50 хвилин вхідних дзвінків.