«Правило 1000 хвилин» для «Вільного life:)» поліпшить якість мережі

Для того, щоб забезпечити абонентам можливість користуватися якісною мережею за найкращими тарифами, оператор мобільного зв’язку life:) оголошує про нове правило для абонентів тарифного плану «Вільний life:)». За кожні 25 грн поповнення рахунку абоненти «Вільного life:)» зможуть безкоштовно спілкуватися в мережі до 1000 хвилин. Нове правило забезпечить підвищення якості мережі шляхом збалансування трафіку.

Вже майже три роки завдяки тарифного плану «Вільний life:)» оператор life:) задовольняє бажання абонентів здійснювати дзвінки по 0 коп. / хв. в мережі life:) без плати за з’єднання, а також дає можливість отримувати численні бонуси за поповнення і за вхідні дзвінки, які можна використовувати на послуги мобільного зв’язку.

Всього за 4 роки life:) побудував мережу, що покриває територію, на якій проживає 93,8% населення України, і забезпечує більш ніж 11 мільйонам користувачів можливість розмовляти в мережі по 0 коп. / хв. назавжди. У цьому році life:) продовжує розвивати свою мережу, приділяючи особливу увагу її якості. Встановлення нових базових станцій розширить мережу life:) і збільшить її місткість, а «правило 1000 хвилин» зробить її більш збалансованою, невідкладно надаючи абонентам кращу якість.

За статистикою, 3% абонентів life:) використовують 40% всього трафіку переважно для комерційної діяльності. Таке використання заважає звичайним абонентам користуватися якісними послугами (в середньому абоненти «Вільного life:)» використовують 150 хв. на місяць). Щоб збалансувати трафік і негайно поліпшити надання послуг для всіх абонентів у відповідності з їх запитами, life:) вводить «правило 1000 хвилин» для абонентів тарифного плану «Вільний life:)». Нове правило дає свободу спілкування і не стосується більшості абонентів, оскільки на 97% перевищує реальне використання, і одночасно перешкоджає Недобросовісне використання послуг в комерційних цілях.

«Правило 1000 хвилин» дуже просте: абонент має можливість спілкуватися по 0 коп. / хв. в мережі life:) до 1000 хвилин протягом 30 календарних днів після кожного поповнення рахунку на 25 грн або більше одним платежем. Таким чином, дзвінки по 0 коп. / хв., Як і раніше, не мають обмежень, оскільки абоненти, які перевищують 1000 хвилин, можуть поповнити рахунок знову і дзвонити безкоштовно наступні 1000 хвилин.
life:) не вводить ніяких денних обмежень для здійснення безкоштовних дзвінків, що дуже зручно для абонентів – не потрібно кожен день думати про обмеження, щоб заощадити кошти.

І нарешті про немаловажно – більш вигідно поповнювати рахунок на 35 або 50 грн одним платежем, для того щоб отримати вдвічі більше на рахунок і телефонувати в два рази дешевше на інші мережі в рамках акції «Телефонуй вдвічі дешевше» для абонентів тарифного плану «Вільний life: ) »в 2009 році.

Таким чином, life:) забезпечує унікальну можливість користуватися якісною мережею за найкращими тарифами.