Перший телефон під брендом МТС: з довічною гарантією, без контракту

Оператор мобільного зв’язку «МТС Україна» оголошує про випуск мобільного телефону під брендом МТС – МТС 236.

Компанія «МТС Україна» представляє перший телефон МТС 236 – найдешевша пропозиція серед бюджетних терміналів на ринку. Вартість МТС 236 складає всього 199 гривень, причому сума, яку абонент витратить на придбання телефону, повністю повертається йому на рахунок мобільного номера. Абонент також має можливість безкоштовно самостійно вибрати для себе тариф.

Для отримання бонусних 199 гривень, абонент має справити перше поповнення рахунку від 30 грн. одним платежем, а потім відправити SMS на короткий номер 1026 з кодом акційного ваучера, який вкладений в коробку з телефоном. Період дії зазначеного бонусу – 30 днів з моменту нарахування.

Телефон МТС 236 – найдоступніший на ринку. Він відрізняється високою якістю складання, високою тривалістю роботи від однієї зарядки і легкістю експлуатації. Апарат має кольоровий дисплей, забезпечений повноцінним органайзером і зручним ліхтариком.

Розміри МТС 236 становлять 106x46x10, 6 мм, а вага – 60 г. Виробником телефону є корпорація ZTE.

На телефон поширюється гарантія: один рік – для абонентів, які купують лише термінал; на весь термін «життя» абонента в мережі «МТС Україна» – для набувають термінал і стартовий пакет.

Телефони МТС 236 доступні для покупки в роздрібній мережі «МТС Україна» по всій країні і в національних мережах дилерів («Алло», «Мобілочка»).