PEOPLEnet: турбота про корпоративних клієнтів!

PEOPLEnet, лідер на ринку швидкісного мобільного Інтернету в Україні, із задоволенням оголошує про створення нового напрямку для індивідуальної роботи з клієнтами – Бізнес корпоративних рішень!

PEOPLEnet піклується про своїх клієнтів, тому намагається організувати роботу максимально ефективно. Новий напрямок Бізнес корпоративних рішень дозволить надати високоякісне обслуговування корпоративного сектора.

Оператор вводить програму анкетування клієнтів, яка відтепер буде проводитися на постійній основі. Процедура анкетування проста: заповнити форму, вислати відповіді на вказану електронну адресу та виграти приз від PEOPLEnet!

На даний момент проходить розіграш мобільного телефону Motorola Razr V3c з підключенням до передплаченого тарифного плану «Легкий старт»!

«PEOPLEnet спочатку позиціонував себе, як оператор максимально комфортний і довірчий. У дружній бесіді з нашими клієнтами ми чуємо побажання і виконуємо їх! »- Зазначає Тетяна Коренський, заступник генерального директора PEOPLEnet, керівник бізнесу корпоративних рішень.