«Ощадбанк Росії» і МТС-Україна уклали договір про співпрацю

29 квітня 2009 року ВАТ «Ощадбанк Росії» і Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна, 100%-ва дочірня компанія ВАТ «Мобільні ТелеСистеми» (NYSE: MBT), підписали угоду про співпрацю в рамках якого «Ощадбанк Росії» буде обслуговувати операційну діяльність компанії МТС-Україна.

Згідно з умовами Угоди ВАТ «Ощадбанк Росії» буде надавати МТС послуги з розрахунково-касового обслуговування, обслуговування транзакцій між МТС та абонентами, а також реалізує зарплатний проект для частини співробітників МТС.

«Співпраця з Ощадбанком Росії для нас – найважливіший елемент фінансової політики. Ми отримали доступ до передовим технологіям найбільшого банку Східної Європи, стабільність якого гарантована державою – учасником G8. Я радий, що бізнес МТС в Україні є для банку значимим і пріоритетним для співпраці і впевнений в тому, що це партнерство буде взаємовигідним », – відзначив генеральний директор МТС-Україна Андрій Дубовсков.

Зі свого боку, Голова Правління ВАТ «Ощадбанк Росії» Ігор Юшко відзначив наступне: «Ми високо цінуємо довіру компанії МТС до банку і початок нашого стратегічного співробітництва. Зі свого боку ми розуміємо глибину відповідальності, яка лягає на банк, і докладемо всіх зусиль для постійного підвищення рівня і характеру наших взаємин »