Новий тариф Beeline Бізнес – більше 3-х годин щоденних розмов за 199 грн на місяць

Оператор зв’язку Beeline (ЗАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком») запускає новий тарифний план – «Вільний стиль».

Тариф входить в лінійку рішень Beeline Бізнес і орієнтований на активних користувачів мобільного зв’язку – представників бізнесу. Абонент отримує можливість спілкуватися по телефону більш 3-х годин на день, скоротивши свої витрати на мобільний зв’язок до 199 грн на місяць.

Щоденний обсяг включених послуг в рамках тарифного плану «Вільний стиль» – 200 хвилин для дзвінків по Україні. З них – 100 хвилин в мережі Beeline, 50 хвилин для дзвінків на стаціонарні номери і 50 хвилин на мобільні номери в Україні. Також абонент отримує 50 МБ трафіку для мобільного Інтернету і 50 SMS на місяць. Дзвінки всередині корпоративної групи безкоштовні. При цьому в корпоративну групу можуть бути включені номери мобільного та фіксованого зв’язку Beeline. Абонентська плата становить 199 грн на місяць, що еквівалентно 6,4-6,6 грн на день.

Як і у всіх тарифних планах Beeline Бізнес, в тарифі «Вільний стиль» відсутня плата за з’єднання і використовується посекундна тарифікація дзвінків.

Підключення проводяться тільки для юридичних осіб, в тому числі для приватних підприємців, які мають свідоцтво про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності. Заяви на підключення оформляються в офісах компанії. Термін підключення за тарифним планом «Вільний стиль» обмежений – один місяць з дня запуску продажів. Тарифний план діє до 31 грудня 2010 року.

Ціни в тарифі «Вільний стиль» вказані в гривнях з урахуванням ПДВ. Відповідно до законодавства України, додатково нараховується збір у Пенсійний фонд України в розмірі 7,5% від вартості послуг мобільного зв’язку.