Новий пакет даних «Інтернет 3G 3000» від «Київстар»

З 20 квітня 2010 «Київстар» вводить новий пакет даних «Інтернет 3G 3000» з щомісячним обсягом трафіку 3000 МБ для всіх абонентів – користувачів послуги «Інтернет 3G».

«Київстар» вводить новий пакет даних «Інтернет 3G 3000», який дозволить клієнтам отримати ще більше можливостей при користуванні мобільним інтернетом. Обсяг трафіку в новому пакеті складає 3000 МБ при щомісячній абонентській платі 139 грн. Раніше при користуванні послугою «Інтернет 3G» пакетний трафік включав 600 МБ при щомісячній абонентській платі 50 грн. Вартість 1 МБ даних понад включений в тарифний пакет обсягу знижена з 0,15 грн. до 0,10 грн.

Раніше, за умовами тарифного плану «Інтернет 3G», щомісячний пакетний трафік можна було використовувати тільки в мережі «Утел», тоді як за користування послугами передачі даних в мережі «Київстар» стягувалася окрема плата. За новими умовами тарифікація і використання нарахованого трафіку відбувається незалежно від мережі реєстрації обладнання клієнта – «Київстар» або «Утел». Також знижена вартість 1 МБ даних понад включений в тарифний пакет обсяг з 0,15 грн. до 0,10 грн.

Замовити новий пакет даних «Інтернет 3G 3000» клієнти можуть за допомогою запиту * 122 * 3000 # або через систему самообслуговування «Мій Київстар». Повторне замовлення пакету «Інтернет 3G 600» можливий за допомогою запиту * 122 * 600 #.

Контрактна форма обслуговування
Для контрактних абонентів підключення нового тарифного плану можливо в будь-який час, при цьому заявка буде виконана з 1-го числа наступного місяця. Про підключенні плану «Інтернет 3G 3000» клієнт буде проінформований SMS-повідомленням.

Детальні умови користування тарифним планом «Інтернет 3G» доступні за посиланням: http://kyivstar.ua/ru/personal/contract/services/3g/

Передоплачена форма обслуговування
Абонентам передплаченого зв’язку, користувачам послуги «Інтернет 3G», пакет даних «Інтернет 3G 600» підключається автоматично, окремо вони мають можливість змінити його на пакет даних «Інтернет 3G 3000».

Термін дії нарахованого обсягу даних становить 1 місяць з дня нарахування. Зміна одного пакету на іншій можливо в будь-який зручний для абонента час. Заявка на зміну пакета даних виконується протягом доби, про що абонент буде проінформований SMS-повідомленням. Невикористаний трафік при цьому анулюється. Списання абонентної плати та нарахування обсягу даних відбувається щомісячно, в той же день місяця, в який був підключений пакет даних. Якщо на початку місяця сума на рахунку клієнта виявиться недостатньою для списання абонентської плати, вартість 1 МБ даних буде складати 1 грн.

Детальні умови користування послугою «Інтернет 3G» знаходяться за посиланням: http://kyivstar.ua/ru/personal/prepaid/services/3g/

Клієнти можуть перевірити назва діючої для їх номери пакета даних, термін його дії і залишок трафіку за допомогою комбінації * 122 # або через систему самообслуговування «Мій Київстар». Усі тарифи вказані з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% вартості послуг без урахування ПДВ.