МТС-Україна знижує вартість GPRS / EDGE-модемів для послуги «МТС Коннект»

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна, оголошує про зниження вартості GPRS / EDGE-модемів послуги «МТС Коннект» на 40% і пропонує абонентам придбати обладнання за ціною 498 грн.

Модеми на базі технологій EDGE та GPRS – пристрої представляють собою PCMCIA-карту (модель EG602) або USB-модем (модель EG162), які забезпечують мобільний доступ в Інтернет через GPRS / EDGE-з’єднання. При цьому абонент може вибрати найбільш оптимальну послугу для мобільного доступу в Інтернет і скористатися на вибір одним з трьох сервісів: «Мобільний GPRS Інтернет», «Гіпер.NET Нині» або «ГіперАктів».

Як користуватися:
Щоб скористатися пристроями, достатньо:

  • * Вставити SIM-карту в USB-модем або PCMCIA-карту
  • * Підключити пристрій до комп’ютера
  • * Програмне забезпечення автоматично встановиться і налаштує обрану Інтернет-послуг для доступу в Інтернет.

C допомогою даних модемів, абоненти можуть користуватися такими звичними телефонними сервісами, як обмін текстовими повідомленнями та голосовий зв’язок. Крім того, абоненти МТС можуть скористатися даними пристроями не тільки в Україні, але і в більш ніж 100 країнах світу, в яких працюють партнери МТС-Україна по GPRS / EDGE-роумінгу.

Модемами «МТС Коннект» можуть скористатися всі контрактні абоненти МТС, абоненти МТС Передоплата, задіявши існуючу SIM-карту або нову, що надається в комплекті.

На даний момент в GSM-мережі МТС-Україна, яка охоплює більше 97% території України, повністю забезпечено покриття технологією EDGE. Завдяки цьому значно розширились можливості використання мобільного Інтернету, сервісів WAP та MMS, а максимальна швидкість передачі даних в GSM-мережі МТС-Україна виросла до 384 кбіт / сек, що в кілька разів перевищує швидкість передачі даних за технологією GPRS.