МТС-Україна знижує вартість дзвінків у роумінгу

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна, оголошує про зміну роумінгових тарифів на найбільш популярних туристичних напрямках.

З 1 червня 2009 року МТС-Україна знижує вартість дзвінків у роумінгу на території країн, які користуються найбільшою популярністю серед українських туристів: Туреччини, Єгипту, Ізраїлю, ОАЕ, Польщі, Греції та Кіпру. На деякі напрямки ціна знизилася на 45%.

МТС також повідомляє про зниження на 35% вартості вихідних і вхідних дзвінків для абонентів МТС-Україна, що перебувають у роумінгу в країнах присутності групи компаній МТС: в Росії, Білорусі, Узбекистані, Вірменії або Туркменістані.

Крім того, буде введена диференціація і зниження вартості дзвінків на мережу МТС Україна з роумінгу.

«Традиційно існує декілька популярних і затребуваних країн, куди направляється відпочивати велика частина українців, і де найбільш активно абоненти МТС користуються послугами роумінгу. Саме на ці популярні напрямки ми і знизили тарифи для наших абонентів, щоб у сьогоднішній непростій економічній ситуації, зробити міжнародний роумінг більш доступним. Нові привабливі роумінгові умови дозволять абонентам МТС не відмовляти собі в спілкуванні з рідними та близькими як під час відпустки, так і під час ділових поїздок », – відзначила начальник департаменту роумінгу МТС-Україна Тетяна Машніна.