МТС-Україна запускає нову послугу «локатор»

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна, оголошує про запуск нової послуги «локатор» на основі LBS-технології. Нова послуга дозволить абонентам МТС завжди бути в курсі місцеперебування своїх близьких і друзів і навіть бачити їх місцезнаходження на карті міста.

Тепер всім абонентам МТС доступна нова послуга локатор «, завдяки якій абоненти можуть більше не хвилюватися за своїх близьких та друзів і завжди знати, де вони знаходяться.

Як користуватися:

1. Щоб почати користуватися послугою, необхідно додати телефонні номери своїх друзів і близьких у список послуги «локатор», відправивши SMS-повідомлення на номер 7005 з текстом ДОДАТИ <номер телефону> <Імя1>. Наприклад, ДОДАТИ 80501111111 Надія.
2. На номер абонента, якого користувач послуги хоче додати в список, прийде SMS-повідомлення із запитом на дозвіл визначення місцезнаходження. Для вирішення визначення місцезнаходження абонент повинен відправити SMS-повідомлення на номер 7003 з текстом ТАК <номер телефону>. Для заборони – SMS-повідомлення на номер 7003 з текстом НІ <номер телефону>, Де «номер телефону» – номер мобільного телефону абонента, якому дана особа дозволяє або забороняє визначати своє місцезнаходження. Наприклад, ДА 80502222222

3. Щоб дізнатися місцезнаходження друзів і близьких, необхідно відправити SMS-повідомлення на номер 7005 з текстом ПОШУК <номер абонента або ім’я>. Наприклад, ПОИСК Надія або ПОШУК 80501111111. У відповідь абонент отримає повідомлення з посиланням на WAP-карту із зазначенням місця розташування шуканого людини.

Абонентам МТС, які обслуговуються за контрактній формі оплати і які є юридичними особами, для користування даною послугою необхідно надіслати запит на активацію послуги «Визначення місцезнаходження» факсом на номер 8 044 240 24 00.

Середня точность2 визначення місцезнаходження складає 500 метрів і може відрізнятися для міської і заміської місцевості в межах від 300 до 2000 метрів.

Вартість послуги:
Вартість відправлення SMS на номер 7003 відповідає стандартній вартості вихідного SMS-повідомлення усередині мережі МТС у відповідності з тарифним планом абонента. Вартість відправлення SMS на номер 7005 становить 1 грн. Для перегляду WAP-карти із зображенням об’єктів необхідно активувати та налаштувати послугу WAP. Перегляд тарифікується згідно вартості послуги WAP у тарифному плані абонента.

Тарифи вказані з ПДВ без ПФ станом на 11 червня 2009 р.

Примітки:

1. може містити тільки кириличні або латинські літери, а також знаки «-», «+», «$», «@», «*», «_», «точка», цифри від 0 до 9.
2. залежить від щільності розміщення базових станцій