МТС-Україна запускає акцію «SMS-сейф» з гарантованими подарунками: золотими злитками і грошовими призами

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна, запускає акцію «SMS-cейф», беручи участь у якій, абоненти можуть виграти в необмеженій кількості зливки золота вищої проби та грошові подарунки.

З 15 травня по 15 червня 2009 року всі абоненти МТС-Україна можуть прийняти участь в акції «SMS-сейф». У період дії акції абонентам оператора надається можливість перевірити свою логіку і удачу, відгадав код віртуального сейфа, і стати власником злитка золота вищої проби, або ж грошових подарунків (1000 грн, 500 грн, і 100 грн). Кількість сейфів, які може розкрити учасник і кількість подарунків – не обмежена.

Правила акції:
Щоб стати володарем призу, абонентам необхідно вгадати чотиризначний код сейфа. Для цього абонент, який прийняв участь в акції, повинен надіслати свій варіант чотиризначний коду у вигляді SMS-повідомлення на номер 9999. Для відгадування цифр коду учаснику надається 5 спроб. У цьому абонентам допоможуть підказки, в яких буде вказано більше або менше число, у порівнянні з кодом сейфа, відправленим в SMS абонента.

У відповідному повідомленні на перше SMS учасник акції буде проінформований про призи, які він отримає, якщо вгадає комбінацію цифрового коду сейфа і відкриє його. У випадку якщо учасник підбере вірний код до сейфу за 5 спроб, він гарантовано отримає подарунок, зазначений у першому вхідному повідомленні.

Вартість одного SMS-повідомлення на номер 9999 – 6 гривень з ПДВ (без ПФ). Вхідні повідомлення не тарифікуються.

Отримати детальну інформацію та дізнатися офіційні правила акції, абоненти можуть на сайті www.mts.com.ua, а також у представників в центрах обслуговування абонентів за номером 111.