МТС-Україна відкрила музей українського мобільного зв’язку в Харкові

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна, оголошує про те, що до 15-річчя мобільного зв’язку в Харкові, компанія відкрила «Музей мобільного зв’язку» в фірмовому салоні МТС за адресою проспект Леніна, 15.

Під час урочистого відкриття співробітники компанії, які 15 років тому брали активну участь у появі мобільного зв’язку в Харкові, представили гостям історію мобільного зв’язку та головні факти її розвитку в місті, починаючи з 12 квітня 1994 року, коли та почала свою роботу компанія UMC – сьогодні компанія МТС – у Харкові. В експозиції музею представлені фотографії, на яких запечатані віхи розвитку мобільного зв’язку в Україні, у тому числі знімок першого дзвінка, здійсненого на території України за допомогою стільникового телефону, а також установка перших базових станцій, і багато іншого з історії розвитку та поширення мобільного зв’язку в Україні.

Крім того, у «Музеї мобільного зв’язку» представлено близько чотирьох десятків телефонних апаратів різних стандартів зв’язку – від самих перших мобільних телефонів стандарту NMT, що важили більше кілограма, до більш пізніх моделей, що працюють у стандарті другого покоління зв’язку GSM. Характерною особливістю виставки є те, що більшість представлених музейних експонатів знаходиться в робочому стані.

«Харків’яни зможуть на власні очі побачити, якою була мобільний зв’язок 15 років тому, порівняти свій сучасний мобільний телефон, що володіє численними функціями і компактними розмірами з апаратами вагою в півтора кілограми, якими користувалися в далекому 1994 році. Експозиція нашого “Музею мобільного зв’язку” надає унікальну можливість усім гостям і жителям міста на власні очі переконатися в тому, який величезний шлях пройшла мобільний зв’язок за ці роки », – говорить Михайло Рибалко, заступник директора Північного територіального управління МТС-Україна, який 15 років тому будував мобільний зв’язок в Харкові.

Для відвідувачів «Музей мобільного зв’язку» буде працювати з 15 по 30 квітня за адресою пр. Леніна, 15, магазин МТС, з понеділка по п’ятницю – з 9:00 до 19:00, в суботу – з 10-00 до 18-00 .