МТС-Україна скасовує абонплату за використання послуги «Гіпер.NET Нині»

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна, оголошує про скасування з 1 по 30 червня 2009 року щоденної плати за доступ до послуги «Гіпер.NЕТ».

Користуючись послугою «Гіпер.NET Нині» в період дії акції, абоненти МТС-Україна зможуть отримати якісний мобільний доступ в Інтернет без щоденної плати за підключення послуги, оплачуючи тільки вартість трафіку. Плата за трафік складе всього 10 коп за 1 Мб.

«Наші абоненти дуже активно користуються мобільним доступом в Інтернет, і свідченням тому є операційні результати першого кварталу поточного року. Спостерігаючи за вподобаннями наших абонентів і діючи відповідно до нашої стратегії “народні тарифи – премиальная мережа”, ми намагаємося надавати їм більший обсяг послуг за доступними тарифами, що особливо актуально в нинішніх непростих економічних умовах. Саме тому влітку ми вирішили надати нашим абонентам ще більш вигідні умови для користування мобільним доступом в Інтернет на базі технології EDGE », – відзначив начальник департаменту розвитку та управління продуктами МТС-Україна Сергій Самокрик.

Тільки за перші п’ять місяців 2009 року абоненти МТС, які користуються послугою мобільного доступу в Інтернет за технологією GPRS / EDGE, завантажили на 25% більший обсяг трафіку, ніж за аналогічний період 2008 року.

Завдяки тому, що ще на початку 2008 року вся зона покриття мережі МТС була забезпечена технологією EDGE, значно розширилися можливості використання мобільного Інтернету, сервісів WAP та MMS. Так, максимальна швидкість передачі даних в GSM-мережі МТС-Україна виросла до 384 кбіт / сек, що в кілька разів перевищує швидкість передачі даних за технологією GPRS.

Послуга «Гіпер.NET Нині» доступна всім абонентам МТС. Для користування сервісом потрібно зробити необхідні налаштування комп’ютера та телефону. Детальніше про налаштування та використання послуги «Гіпер.NET Нині» можна дізнатися на веб-сайті компанії за посиланням www.mts.com.ua / rus / hyper.php.