МТС-Україна провела web-семінар для журналістів та студентів з провідним репортером телеканалу CNBC Стівом Лісманом

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна, спільно з агенцією «Інтерньюз-Україна» провів освітній web-семінар для журналістів ділових видань та студентів факультетів журналістики.

Під час web-семінару лауреат Пулітцерівську премію, провідний репортер телеканалу CNBC (США) з економічних питань Стів Лісман (Steve Liesman), розповів про вплив світової кризи на світову економіку і в режимі реального часу поспілкувався з усіма відвідувачами семінару.

Технічно web-семінар був реалізований на базі системи web-конференцій Cisco Webex. Таким чином, в онлайн-режимі була організована двостороння Інтернет-відео конференція між офісом CNBC Нью-Йорку і чотирма ВНЗ України: Київським інститутом журналістики (Київ), Львівським державним університетом (Львів), Донецьким державним університетом (Донецьк) і Тавричеським державним університетом ( Сімферополь). У цілому семінар відвідало більше 300 студентів і журналістів.

«Цей проект був, безумовно, цікавим досвідом, як для нас, так і для наших партнерів з Cisco, і для вузів. Телекомунікаційні технології, якими ми володіємо, дозволили нам зв’язати воєдино 5 різних точок, розташованих в Україні та США, знехтувати географічними межами, відстанями і часовими поясами, забезпечивши “ефект присутності” лектора одночасно в 4 містах. Сучасний рівень розвитку телекомунікаційних технологій дозволяє реалізувати практично будь-яку ідею в будь-якій області. Особливо актуально це в сфері вищої освіти, так як дозволяє урізноманітнити процес навчання та отримати практично необмежений доступ до найсвіжішим світовим практикам та кейси, досвіду кращих спеціалістів у світі в своїх областях. І зробити це швидко, просто і недорого », – зазначила керівник відділу по зв’язках з громадськістю МТС-Україна Вікторія Рубан.

“Для нас це був також перший і досить успішний досвід проведення подібного складного технологічного проекту. І в даному випадку ми пішли на зустріч компанії МТС-Україна, що запропонувала незвичайний та інноваційний як для нас, так і для сучасних українських реалій, освітній проект дистанційного навчання, що базується на телекомунікаційних технологіях. Також можу стверджувати, що ми з МТС-Україна першими в Україні реалізували технології дистанційного навчання та досвід проведення семінарів та лекцій з лектором, що знаходиться в іншому півкулі – і це можна вважати успіхом. Другим успіхом можна вважати те, що ми дали можливість поки ще студентам-журналістам і починаючим журналістам скористатися досвідом авторитетного в колах економічної журналістики Стіва Лісмана та впливового бізнес-телеканалу CNBC. Цим проектом ми по-справжньому починаємо ламати лід у сфері української економічної журналістики, використовуючи передовий міжнародний досвід і, можливо, рости нове покоління бізнес-журналістики, яка буде говорити про економічній сфері більш предметно і глибоко », – зазначив виконавчий директор« Інтерньюз-Україна »Костянтин Квурт.

Про «Інтерньюз-Україна»:

«Інтерньюз-Україна» – це міжнародна громадська організація, яка є членом міжнародної спільноти «Інтерньюз-Інтернешнл», що об’єднує десятки міжнародних організацій з метою розвитку незалежних засобів масової інформації в різних країнах світу.