МТС-Україна представляє розділ «Євробачення 2009» на мобільному порталі музики MUZon

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна, представляє на музичному порталі MuZon розділ «Євробачення 2009», в якому абоненти оператора можуть дізнатися новини однойменного конкурсу. У цьому ж розділі абоненти зможуть також завантажити кращі хіти учасників «Євробачення» і конкурсну пісню Світлани Лободи «Be my Valentine».

Завдяки розділу «Євробачення 2009» на порталі MuZon абоненти МТС-Україна можуть першими дізнаватися всі новини самого грандіозного музичної події року. У розділі розміщена інформація про історію конкурсу, а також цікаві факти про артистів, які представлять свої країни на конкурсі.

Відвідавши даний розділ, абоненти МТС-Україна можуть також завантажити кращі хіти «Євробачення» минулих років. Крім цього, в розділі «Євробачення 2009» абоненти можуть безкоштовно завантажити хіт «Be my Valentine» Світлани Лободи, учасниці конкурсу від України, з яким співачка виступає на «Євробаченні 2009».

Розділ «Євробачення 2009» знаходиться на порталі WAP.MUZON.COM.UA, а також доступний за прямим посиланням http://wap.mts.com.ua/eurovision.