МТС-Україна представляє річний тариф «Супер МТС Два нуля» для контрактних абонентів

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна, оголошує про введення в дію тарифу «Супер МТС Два нуля» c можливістю безкоштовно дзвонити всередині мережі МТС, а також на два обрані номери будь-якого мобільного оператора України.

Нові та існуючі абоненти МТС контрактної форми обслуговування, які підключаться на літній тариф «Супер МТС Два нуля» в період з травня по 31 серпня 2009 р., зможуть скористатися цілим рядом переваг нового пропозиції:

* Безкоштовні розмови без плати за з’єднання в мережі МТС (перші 1500 хвилин на місяць, потім діє тариф 25 коп. / хв. Без ПЗЗ);
* Безкоштовне спілкування з двома абонентами інших операторів мобільного зв’язку України (перші 75 хвилин на місяць, потім діє тариф 75 коп. / хв. Без ПЗЗ);
* Відсутність плати за з’єднання при дзвінках на всі напрями в межах України;
* Низький тариф на дзвінки всередині мережі після закінчення ліміту безкоштовних хвилин – 25 коп. / хв.;
* Відсутність ліміту в день на використання безкоштовних пакетних хвилин в мережі UMC;
* Низький тариф при дзвінках на всі напрямки по Україні – 75 коп. / хв.;
* 100 безкоштовних SMS на один місяць для спілкування та інформування про зміну номера (тільки для нових абонентів).

Послуга «Два нуля»:
Послуга активується за бажанням абонента через голосове меню інформаційно-довідкової служби 111 та дозволяє спілкуватися з двома абонентами інших операторів 75 хвилин в місяць за спеціальним тарифом – 0 гривень. При цьому плата за з’єднання відсутня. Абонентська плата за користування послугою «Два нуля» становить 15 гривень на місяць. Вартість встановлення і зміни одного номера складає 10 грн.

Бонусні 100 SMS:
Новим абонентам, які підключилися в період дії пропозиції на один з тарифів лінійки «Супер МТС Два нуля», надається 100 безкоштовних SMS на 30 днів для інформування про зміну номера, а також для спілкування з абонентами будь-яких операторів мобільного зв’язку. Бонусні SMS одноразово нараховуються абоненту автоматично після першого дзвінка.

Перевірити кількість невикористаних безкоштовних SMS, а також залишок пакетних хвилин можна за допомогою USSD-запиту * 110 * 20 #.

Перехід на тариф «Супер МТС Два нуля» можливий для всіх контрактних абонентів МТС, за умови, що між абонентом і компанією не укладено додаткову угоду, або до її закінчення залишилося не більше 60 днів. Вартість переходу становить 32,70 грн. Якщо абонент укладає нове додаткову угоду, перехід на новий тариф буде безкоштовний.