МТС-Україна представляє літні тарифи лінійки «Супер МТС»

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна, оголошує про введення в дію літніх тарифів «Супер МТС», «Супер МТС + SMS», «Супер МТС всі мережі» з послугою «Два нуля» та безкоштовними 100 SMS.

З 15 травня по 31 серпня 2009 р. нові та існуючі абоненти МТС Передоплата, які підключаться на літні тарифи «Супер МТС», «Супер МТС + SMS», «Супер МТС всі мережі» з послугою «Два нуля», отримають:

* Безкоштовні розмови без ПЗЗ в мережі МТС;
* 5 хвилин безкоштовного спілкування в день з двома абонентами інших операторів мобільного зв’язку України без необхідності регулярно поповнювати рахунок;
* 100 безкоштовних SMS на один місяць для спілкування та інформування про зміну номера.

Послуга «Два нуля»:
Послуга автоматично активується при підключенні на нові тарифи і дозволяє телефонувати на два обрані номери абонентів інших операторів за спеціальним тарифом – 0 грн. за перші 5 хвилин спілкування в день. При цьому плата за з’єднання відсутня як при використанні п’яти безкоштовних хвилин, так і після їх вичерпання. Щоденна плата за користування послугою «Два нуля» становить 99 копійок і стягується тільки в день здійснення дзвінка на один з обраних номерів. Вартість встановлення і зміни одного номера складає 10 грн.

Бонусні 100 SMS:
Новим абонентам, які підключилися в період дії пропозиції на один з тарифів лінійки «Супер МТС», надається 100 безкоштовних SMS для інформування про зміну номера, а також для спілкування з абонентами будь-яких операторів мобільного зв’язку. Бонусні SMS одноразово нараховуються абоненту після першого дзвінка і першого поповнення рахунку від 25 гривень і діють 30 днів з моменту нарахування.

Більш докладну інформацію про нові тарифи можна отримати на веб-сайті компанії www.mts.com.ua в розділі «Тарифи» для абонентів МТС Передплата.