МТС-Україна представляє хіт переможця «Євробачення-2009» на мобільному порталі MUZON

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна, представляє хіт «Fairytale» Олександра Рибака, переможця пісенного конкурсу «Євробачення-2009», на музичному порталі MUZON. Хіт також доступний користувачам послуги GOOD’OK.

Зайшовши на музичний портал MUZON, абоненти МТС-Україна можуть завантажити пісню Олександра Рибака, яка принесла йому перемогу на європейському пісенному конкурсі. Крім того, на порталах www.muzon.ua і WAP.MUZON.UA абоненти можуть завантажити хіти інших учасників конкурсу.

Хіт «Fairytale» Олександра Рибака також доступний для користувачів послуги GOOD’OK. Для замовлення мелодії, необхідно надіслати SMS з її кодом 00112410 на номер 700 або зателефонувати за номером 700 і скористатися голосовими підказками.

Вартість замовлення мелодії GOOD’OK – 9 грн., Термін дії мелодії – 30 днів. Вартість дзвінка на номер 700: 10 копійок за хвилину, починаючи із другої хвилини дзвінка.

При перегляді сторінок або завантаження контенту на WAP.MUZON.UA, абоненти оплачують WAP-трафік згідно свого тарифного плану.