МТС-Україна представляє ексклюзивний WAP-чат з фіналістом конкурсу «Фабрика зірок-2» Борисом Апрелем

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна, дарує своїм абонентам унікальну можливість поспілкуватися в «прямому ефірі» за допомогою WAP-чату з одним із самих загадкових артистів українського шоу-бізнесу Борисом квітні, а також представляє хіти учасників ТБ-шоу на порталі музики MUZon.

9 квітня 2009 року, з 17:00 до 18:00 на порталі MUZon відбудеться WAP-чат, який буде доступний для всіх абонентів МТС-Україна.

Абоненти компанії зможуть відвідати WAP-чат і задати питання, що цікавлять, за допомогою мобільного телефону, просто зайшовши на WAP.MUZON.UA в розділ «ЧАТ! Борис квітня ». Крім того, у абонентів МТС-Україна буде унікальна можливість побачити зірку наживо і спостерігати за процесом спілкування завдяки спеціально встановленій WAP-камері через on-line трансляцію на WAP-порталі МТС (WAP.MTS.COM.UA / aprel). Вже зараз у абонентів є можливість задати співакові питання, а на самі оригінальні та цікаві з них Борис відповість у чаті.

Серед усіх абонентів, які візьмуть участь в чаті з Борисом квітня, буде визначено автор самого цікавого питання. Автору такого питання буде вручений подарунок від «Зоряного воїна».

Крім того, на порталі музики MUZon абоненти знайдуть широкий вибір хітів та кліпів найкращих учасників шоу «Фабрика зірок-2». Наприклад, з WAP-порталу МТС можна завантажити пісні Бориса квітня «Зоряний воїн», «Хто я?», «Під прицілом», а також пісні інших виконавців: Аліси Тарабаровой, Дантес, Регіну, Насті Востоковой, Вадима Олійника та інших.

Чат знаходиться на головній сторінці порталу MUZon у розділі «ЧАТ! Борис квітня », а також доступний за прямим посиланням WAP.MTS.COM.UA / aprel.

При перегляді сторінок на WAP-порталі MTC абоненти оплачують WAP-трафік згідно свого тарифного плану.