МТС-Україна надає подвійний обсяг Інтернет-трафіку новим абонентам послуги «МТС Коннект 3G»

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна, оголошує про старт регіональної акції «Подвійний Інтернет-трафік» для нових користувачів послуги «МТС Коннект 3G». В рамках акції абоненти, які підключилися на акційні тарифні пропозиції послуги «МТС Коннект 3G» отримають у два рази більший обсяг Інтернет-трафіку протягом 2009 року.

Нові абоненти компанії з 15 квітня до 15 червня 2009 року можуть взяти участь в акції, підключившись до акційними тарифами послуги «МТС Коннект 3G», і отримувати щомісяця, до кінця 2009 року подвійний обсяг Інтернет-трафіку (у порівнянні об’ємом Інтернет-трафіку на стандартних тарифних планах). На лінійці акційних тарифів незначно збільшена абонентська плата. По закінченню 2009 року абоненти, які підключилися на акційні тарифи, будуть автоматично переведені на відповідні стандартні тарифні пакети.

Взяти участь в акції «Подвійний трафік» можуть нові абоненти, які підключилися сервіс «МТС Коннект 3G» в салонах-магазинах і дилерських торгових точках Білій Церкві, Вінниці, Дніпродзержинську, Житомирі, Жовтих Водах Івано-Франківську, Ізмаїлі, Кам’янець-Подільську, Каховці, Кіровограді, Кривому Розі, Керчі, Марганці, Нікополі, Мелітополі, Луцьку, Луганську, Олександрії, Павлограді, Полтаві, Рівному, Севастополі, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові і Чернівцях.

Більш докладну інформацію про акційних тарифних планах, а також про вартість модемів послуги «МТС Коннект 3G» можна отримати на веб-сайті компанії www.mts.com.ua у розділі «МТС Коннект / Мобільний швидкісний 3G-Інтернет» або фірмових магазинах МТС , а також за телефоном 111.