МТС-Україна і PrioCom завершують проект з удосконалення транспортної мережі оператора

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна, провідний системний інтегратор України, оголошують про завершення проекту з удосконалення та розширення транспортної DWDM-мережі компанії МТС-Україна.

Метою даного проекту, який тривав протягом півтора років, було розширення існуючої оптичної мережі оператора, підвищення її пропускної спроможності, гнучкості та керованості, що особливо актуально у зв’язку з розширенням спектру послуг мобільного та фіксованого зв’язку, а також доступу в Інтернет, які надаються оператором .

Спеціалісти компанії PrioCom спільно з технічними фахівцями МТС-Україна, розробили, спроектували і реалізували рішення, на основі якого була побудована полносвязная перебудовується оптична мережа.

В ході проекту були вдосконалені діючі і інстальовані нові мультиплексори, які при поєднанні з існуючою мережею організували нову магістральну мережу з розширеною смугою пропускання і новими можливостями щодо подальшого розвитку мережі. Кожен фрагмент вдосконаленій оптичної мережі дозволяє здійснити на термінальних вузлах ввід / вивід 40 довжин хвиль з пропускною здатністю 10 Гбіт / с у кожному напрямку.

Модернізація оптичної мережі зроблена на базі оптичної транспортної платформи Cisco ONS 15454.

Раніше, компанія PrioCom побудувала та ввела в експлуатацію оптичну і пакетну мережі для МТС-Україна.