МТС і «Радіо Ера FM» спільно з українською службою ВВС в «прямому ефірі» проводять серію соціальних ток-шоу «Коло питань»

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна і «Радіо Ера FM» спільно з українською службою ВВС, оголошують про старт спільного проекту, в рамках якого буде проведена серія ток-шоу «Коло питань», присвячених соціальним проблемам мешканців регіонів України. Завдяки спеціально організованої гарячої лінії від МТС, серія ток-шоу пройде в інтерактивному форматі, в ході якого будь-який житель України зможе вплинути на формування обговорюваного кола питань і взяти активну участь у передачах.

Ток-шоу «Коло питань» виходить в ефір на «Радіо Ера FM» з 2007 року. Його основна мета – це залучення уваги місцевих органів влади до актуальних проблем простих українців. У ході програми, в якій беруть участь представники місцевих ЗМІ та регіональних влад, так само, як у популярному британському ток-шоу, обговорюються та вирішуються різні соціальні проблеми населення. Завдяки спеціальній організованої компанією МТС гарячої лінії, будь-який житель України може вплинути на формування обговорюваного в рамках передачі кола питань і внести власні пропозиції та побажання, які будуть враховані і реалізовані в ході проекту.

Формат ток-шоу «Коло запитань» є українською версією популярного у Великобританії суспільно-політичної програми «Радіо 4 Бі-Бі-Сі (BBC Radio 4)» відомої під назвою «Any Questions» і адаптований під українські реалії. Ток-шоу «Any Questions» з обговоренням актуальних питань, що стосуються економічних, соціальних і культурних проблем населення, існує у британському ефірі протягом майже 60 років і ефективно допомагає вирішенню багатьох нагальних проблем мешканців країни.

«Проводячи передачу” Коло запитань “і спілкуючись з багатьма людьми в регіонах України з 2007 року, ми зіткнулися з безліччю невирішених локальних проблем. Жителі регіонів України говорять про них і активно обговорюють у ході наших передач, але не можуть їх вирішити з-за відсутності прямого діалогу з місцевою владою. Тому у нас разом з компанією МТС і з’явилася ідея організації “гарячої лінії”, завдяки якій будь-який житель України, слухаючи програму, може взяти в ній активну участь. Таким чином, разом, ми оновили формат радіопередачі “Коло запитань” так, щоб його учасники змогли використати сучасні технології для спілкування, які в свою чергу допоможуть зробити ток-шоу ще більш відкритим, забезпечать великі можливості для активного діалогу між учасниками передачі та її слухачами . Подібна інтерактивність дуже важлива для такого масштабного проекту і стане не тільки нашим виграшем, але й виграшем всіх учасників ток-шоу і радіослухачів. Впевнений, участь у цьому проекті такого надійного партнера як МТС, який теж базується свою діяльність на розвитку соціальних програм, багато в чому допоможе нашим слухачам розв’язати свої насущні проблеми », – зазначив почесний президент ТРК« Радіо Ера FM »Ігор Лоташевскій.

«Мобільний зв’язок за своєю суттю є соціально-орієнтованим бізнесом. Саме розвиток телекомунікаційних технологій та їх інтеграція в наше повсякденне життя говорить про те, наскільки в сучасному та відкритому суспільстві ми живемо. Доступність ж мобільного зв’язку від МТС, завдяки національному покриттю і “народним тарифами”, дозволяє, у тому числі, допомогти налагодженню постійного та ефективного діалогу між владою і звичайними людьми. І наш спільний проект з “Радіо Ера FM” чудовий тому приклад », – зазначила начальник по зв’язках з громадськістю МТС-Україна Вікторія Рубан.

Найближчі передачі «Коло питань» пройдуть в Житомирі (15 травня) і Чернівцях (22 травня). В подальшому передачі пройдуть також у Сімферополі, Хмельницькому, Кривому Розі, Кременчуці, Севастополі.

Для того, щоб взяти участь у передачі, будь-який житель України може зателефонувати з понеділка по середу за спеціальним номером гарячої лінії +38 (050) 412 412 5, а також відправивши SMS-повідомлення (вартість одного SMS-повідомлення відповідає вартості повідомлення на тарифному пакеті абонента) на спеціальний короткий номер 10999 і залишити своє повідомлення з питаннями для ток-шоу. Крім того, кожну п’ятницю під час передачі «Коло Запитань» під час прямого ефіру з 19:46 до 21:00 слухачі мають можливість зателефонувати за спеціальним номером гарячої лінії +38 (050) 412 412 5 і в прямому ефірі поставити запитання тому чи іншому чиновнику, який присутній в студії і моментально отримати відповідь або рішення проблеми.

Кожну суботу з 9:00 до 10:00 під час виходу в ефір передачі «Коло Відповідей» слухачі мають можливість подзвонити на номер студії +38 (044) 536 96 00, у прямому ефірі прокоментувати останній випуск програми «Коло питань», дати оцінку чиновникам та їх відповідями на питання і висловити свою думку щодо цієї ситуації або проблеми.

Крім того, 28 квітня з 10:00 до 11:00 у передачі «Між іншим» в прямому ефірі пройде інтерв’ю генерального директора МТС-Україна Андрія Дубовскова, під час якого він відповість на питання радіослухачів.