Мобільний Інтернет від Beeline стає доступнішим

Єдиний оператор зв’язку Beeline (ЗАТ «УРС» і ТОВ «Голден Телеком») знизив у 4 рази вартість послуги мобільного Інтернету в тарифному плані «Бізнес-клік конструктор», орієнтованої на роботу з передачею даних.

Для зручності абонентів сформовані оптимальні пакети GPRS-трафіка за спеціальними цінами *: безлімітні пропозиції з необмеженою кількістю Інтернет трафіку – від 125 грн / місяць, 3000 Мбайт – від 100 грн / місяць, 1000 Мбайт – від 60 грн / місяць, 500 Мбайт – від 40 грн / місяць. Таким чином, вартість послуг GPRS Інтернету в тарифному плані знижена більш ніж в 4 рази.

ТП «Бізнес-клік конструктор» розроблений для бізнес-клієнтів, яким необхідні організація неголосових комунікацій з дистанційними офісами, торговими агентами, підключення банкоматів і терміналів до мережі Інтернет, і може бути корисним для будь-якого бізнесу. Доступ до послуг Інтернет здійснюється за допомогою КПК з модулем GPRS / EDGE зв’язку, ноутбуків та інших пристроїв передачі даних.

Коментуючи зниження вартості послуги, директор з маркетингу Beeline Антон Володькін сказав: «Нові умови ТП” Бізнес-клік конструктор “дають вохможность корпоративним клієнтам не тільки скоротити витрати на організацію підключення віддалених точок до Інтернет, але й істотно знизити регулярні витрати. А завдяки масштабному GSM покриття мережі Beeline клієнти можуть користуватися Інтернетом “на ходу” – у будь-який час і в будь-якому місці ».

Підключення на даний тариф виробляються для всіх юридичних осіб, у тому числі для приватних підприємців, які мають свідоцтво про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності.

Заяви на підключення оформляються в офісах компанії або за допомогою офіційного сайту «Beeline Бізнес» www.b2b.beeline.ua.