Мобільний інтернет у пакеті «life:) on-line» став ще доступнішим!

Мобільний інтернет перестав бути чимось незвичайним для українських користувачів, але пройде ще якийсь час, перш ніж він стане повсякденним явищем для більшості абонентів мобільного зв’язку. Серед тих, хто вже почав вважати вихід в інтернет через мобільний телефон зручним, необхідним і доступним за ціною сервісом, – абоненти оператора мобільного зв’язку life:). А завдяки зниженню ціни на стартовий пакет «life:) on-line» долучитися до світу мобільного інтернету тепер стало ще простіше.

Наприкінці лютого 2009 року оператор провів оновлення стартового пакету «life:) on-line» і знизив ціну до 99 грн. «Life:) on-line» – це спеціальна пропозиція для тих, хто хоче користуватися всіма перевагами мобільного інтернету, але не бажає платити за них, як за розкіш. Підключившись зі стартовим пакетом «life:) on-line», абонент одержує бонус 100 Мбайт мобільного інтернету щомісяця протягом року без додаткових оплат. По суті, при такому розкладі абонент витрачає від 12 грн в місяць за 100 Мбайт трафіку! Такий пакет дозволяє вільно користуватися мобільним інтернетом, при цьому забезпечуючи вражаючу економію коштів.

Пакет «life on-line» складається з SIM-карти life:) з тарифним планом «Вільний life» і бонусом 100 Mбайт на мобільний інтернет щомісяця протягом року і додатково скретч-карти з логіном і паролем доступу до інтернету від «Укртелеком». Активуючи SIM-карту, абонент отримує можливість спілкуватися по 0 коп. за хвилину всередині мережі life:), тобто з більш ніж 11 мільйонами абонентів в Україні. Ще одна приємна відмінна риса – відсутність плати за з’єднання для дзвінків на всі напрямки.
Друга картка, що входить в пакет, що забезпечує доступ до інтернету з домашнього комп’ютера від «Укртелеком». Скретч-картка містить логін і пароль для його активації.

Інтернет вдома і в дорозі – все це доступно абонентам «life:) on-line». Це справжня знахідка для людей, які хочуть швидко, просто підключити інтернет і користуватися ним за розумними тарифами.