life:) становится еще доступнее

Послуги life:) стають ще доступнішими. Оператор мобільного зв’язку повідомляє про введення нового тарифного плану «Вільний life:)», завдяки якому абоненти зможуть безкоштовно розмовляти і висилати SMS-повідомлення після поповнення рахунку на суму від 10 грн. При цьому плата за з’єднання не стягується.

Свобода спілкування є однією з головних необхідностей для українців сьогодні, і тільки в мережі оператора life:) така свобода по-справжньому доступна. Відтепер розмовляти по 0 коп. / хв. простіше простого. У рамках нового тарифного плану «Вільний life:)» можна розмовляти за ціною 0 коп. / хв. і висилати велику кількість SMS-повідомлень після поповнення рахунку на будь-яку суму від 10 грн, – як і раніше, без плати за з’єднання.

Абоненти life:) можуть легко поповнювати рахунок через інтернет або за допомогою скретч-карти номіналом 10, 25, 35 або 50 грн.

Після кожного поповнення на суму до 10 грн абонент отримає 1000 хв. по 0 коп. для дзвінків на всі номери life:), 100 SMS в мережі life:) і 5 бонусних гривень для використання протягом 10 днів. При цьому з основного рахунку знімається 10 грн.

Після кожного поповнення рахунку на суму понад 10 грн абонент отримує 1000 хв. по 0 коп. для здійснення дзвінків на всі номери life:), 100 SMS для вислання в мережі life:) на період залежно від суми поповнення рахунку. Наприклад, поповнення на суму до 25 грн дозволяє дзвонити по 0 коп. і висилати 100 SMS протягом 25 днів. Після кожного поповнення на 50 грн і більше абонент отримує Безліміт на всі номери life:) та 100 бонусних life:) для використання протягом 50 днів. З основного рахунку стягується 5 грн.

Термін переходу на новий тарифний план «Вільний life:)» продовжено до 30 червня 2010 року. Абоненти, які обслуговуються на умовах тарифу «Вільний life:) класичний», можуть перейти на новий тариф за 10 грн.

Відтепер кожен сам вирішує, на яку суму поповнювати рахунок, щоб розмовляти безкоштовно.