life:) робить дзвінки на інші мережі ЩЕ дешевше!

Оператор мобільного зв’язку life:) оголошує про запуск акції «Телефонуй ще дешевше» для абонентів тарифного плану «Супер life:)». Завдяки бонуси за поповнення абоненти «Супер life:)» можуть спілкуватися ще дешевше з абонентами інших операторів України! А також традиційно по 0 коп. / хв. в мережі life:) без обмежень!

Самий вигідний тарифний план «Супер life:)» для абонентів, що обслуговуються на умовах договору, який стає ще привабливішим, адже абоненти цього тарифного плану можуть брати участь в акції «Телефонуй ще дешевше», завдяки якій послуги мобільного зв’язку стають ще дешевше на протяжении всего 2009 року.

Все дуже просто. Беручи участь в акції, абоненти «Супер life:) 30» за поповнення на 50 грн отримують 75 грн на рахунок, а абоненти «Супер life:) 50» за поповнення на 100 грн отримують 150 грн на рахунок. Такому чином, вони можуть телефонувати ще дешевше, адже використання бонусів за поповнення фактично зменшує тариф на інші мережі з 50 коп. / коп. до приблизно 35 коп. / хв.!
А бонуси за вхідні дзвінки, доступні для абонентів «Супер life:)», роблять цей тариф ще більш неймовірним!

Підключення до акції проходить з 01.06.2009 до 31.07.2009 включно. Акція проводиться по 31.12.2009 включно на території України і діє від дати підтвердження участі в ній для нових та існуючих абонентів. Для цього необхідно зареєструватись, набравши * 141 * 5 #. Підтвердження участі безкоштовне.

При поповненні рахунку на суму 50 грн одним платежем у тарифному плані «Супер life:) 30» абонент отримує 50 грн на основний рахунок і 25 грн на бонусний рахунок.

При поповненні рахунку на суму 100 грн одним платежем у тарифному плані «Супер life:) 50» абонент отримує 100 грн на основний рахунок і 50 грн на бонусний рахунок.