life:) пропонує телефонувати вдвічі дешевше

Заповітне бажання будь-якого сучасного власника мобільного телефону – телефонувати дешевше. Таке прагнення зрозуміти нескладно, особливо сьогодні, коли питання економії став більш животрепетні.

Кожен день нам необхідно зробити як мінімум кілька дзвінків: обговорити важливі робочі справи, домовитися про зустріч з друзями, просто поговорити з рідними та коханою людиною. При цьому дуже хочеться спілкуватися якщо не безкоштовно, то хоча б дешевше – як абоненти мобільного оператора life:), що обслуговуються на умовах тарифного плану «Вільний life:)».
Крім спілкування всередині мережі по 0 копійок за хвилину, нові та існуючі абоненти life:) мають можливість витрачати вдвічі менше на послуги мобільного зв’язку (доступ в інтернет, дзвінки абонентам інших операторів мобільного зв’язку) – завдяки акції «Телефонуй вдвічі дешевше»!

За умовами цієї акції при поповненні рахунку на 35 гривень одним платежем абонент отримує 70 гривень на рахунок, а при поповненні на 50 гривень – 100 гривень! Отличное подспорье бажаючим спілкуватися більше, при цьому скорочуючи свої витрати на мобільний зв’язок.