life:) організовує «Турнір УБЛ серед мас-медіа

У Києві пройде перший «Турнір УБЛ серед мас-медіа». Головною подією вечора стане баскетбольна гра між представниками ЗМІ та команди life:), які позмагаються за журналістський Кубок УБЛ.

Відкрите баскетбольне захід пройде 21 травня, о 19.00 у столичному СК «Меридіан» за підтримки оператора мобільного зв’язку life:). У турнірі візьмуть участь близько 40 творчих працівників ТБ, радіо, Інтернет і друкованих ЗМІ. Чотири команди зіграють міні-Чемпіонат в одне коло. Команди, які займуть перші два місця, зійдуться у вирішальній зустрічі – фіналі.

За словами організаторів, «це змагання проводиться, щоб привернути увагу молоді до спорту, і показати, що в баскетбол можуть грати не тільки професіонали, але й усі бажаючі».

Крім непередбачуваного двобою акул пера і менеджерів оператора мобільного зв’язку life:), глядачі зможуть побачити яскраву шоу-програму за участю спеціального гостя турніру. Кращі номери покажуть черлідерс – спортивна група підтримки «Red Foxes». Зустрічає відвідувачів – триметровим «баскетбольний талісман» – гусь Мартін!