«Київстар» привітав ветеранів з Днем Перемоги

До свята Перемоги національний мобільний оператор «Київстар», в рамках благодійної ініціативи «Для людей, для країни!», За традицією привітав ветеранів по всій Україні. Спільно з газетою «Комсомольська правда в Україні» «Київстар» організував експозицію унікальних фотографій та прес-матеріалів військового часу. А ветерани безкоштовно дзвонили своїм рідним та друзям в Україні, Росії та Білорусі.

Віддаючи данину глибокої поваги великому подвигу, героїзму і самовідданості ветеранів війни, компанія «Київстар» провела благодійну програму підтримки ветеранів Великої Вітчизняної війни «Для людей, для країни!». У цьому році святкові урочистості «Київстар» пройшли в 22 містах України під гаслом «Пам’ятаємо і пишаємося!». У місцях традиційного святкування Дня Перемоги ветерани отримали безліч теплих привітань і квітів, безкоштовно дзвонили і вітали зі святом своїх рідних, близьких та фронтових друзів, слухали воєнні пісні, і навіть самі брали участь у концертній програмі. А тисячі людей, які приєдналися до торжеств разом з «Київстар», могли розповісти своїм дітям про війну та шляхи до Перемозі на прикладі експозиції, основою якої стали матеріали історичного випуску «Комсомольской правди» за 9 травня 1945 року і фотографії фронтових журналістів.
Президент компанії «Київстар» Ігор ЛИТОВЧЕНКО:
«День Перемоги – велике свято для кожного українця. Ми віддаємо данину героїзму людей, які здобули перемогу, завдяки якій ми можемо вільно жити і спілкуватися, бути впевненими в майбутньому наших дітей. У цей день ми маємо можливість розповісти своїм дітям про зруйноване дусі і подвиг наших дідів, щоб пам’ять і гордість за велику Перемогу продовжувала жити в серцях нового покоління ».
Святкові заходи «Київстар» у День Перемоги пройшли в 22 містах України: Києві, Одесі, Миколаєві, Херсоні, Дніпропетровську, Кривому Розі, Запоріжжі, Луганську, Кіровограді, Харкові, Полтаві, Хмельницькому, Сімферополі, Севастополі, Керчі, Донецьку, Житомирі, Черкасах , Білій Церкві, Умані, Чернігові, Василькові.

Крім урочистостей 9 травня, в рамках благодійної ініціативи «Для людей, для країни!», Компанія «Київстар» надала матеріальну допомогу 10 підшефних геріатричного центру по всій Україні, в яких проживають близько 2000 одиноких людей похилого віку та адресну підтримку близько 1000 ветеранам в Дніпропетровську, Запоріжжі, Кіровограді, Кривому Розі та Луганську. Програма допомоги ветеранам та людям похилого віку системно реалізується «Київстар» вже шостий рік поспіль. За цей час спеціалізованим установам надана необхідна матеріальна підтримка: проведено ремонт приміщень, придбати необхідні речі – інвалідні коляски та медичне обладнання, меблі та телевізори. «Київстар» також сприяє подоланню проблеми відчуженості мешканців геріатричного центру – забезпечує підпискою на газети та журнали, організовує дозвілля, зустрічі з улюбленими артистами та концерти.