«Київстар» пропонує бонуси за електронне поповнення рахунків

З 14 травня 2009 року абоненти контрактної та передплаченої форм обслуговування «Київстар» будуть отримувати бонуси, поповнюючи свої рахунки на суму від 30 гривень за допомогою електронних засобів.

Оператор мобільного зв’язку «Київстар» розширює можливості отримання бонусів за поповнення рахунку. Так, бонуси за поповнення рахунку скретч-картами отримують абоненти, які підключилися до акції «Спілкування в подарунок» і ін Тепер «Київстар» пропонує бонуси і при поповненні абонентами свого мобільного рахунку за допомогою електронних засобів.

Поповнити мобільний рахунок за допомогою електронних засобів можна будь-яким зручним для абонента способом:

  • * Через мережу Інтернет або банкомат при наявності електронних карт Visa, Master Card;
  • * За допомогою короткого номера 999 при наявності електронних карт Visa, Master Card;
  • * За допомогою мережі автоматів (IBOX) поповнення рахунків;
  • * У відділенні банку або дилерському магазині;
  • * У роздрібній мережі торгових центрів і супермаркетів.

Таким чином, тепер учасники акції «Спілкування в подарунок» будуть отримувати бонус у розмірі 10 грн. ще й при поповнення рахунку електронними засобами на суму від 30 грн. Розмір бонусів для учасників інших пропозицій залежить від умов акційного тарифного плану абонентів.

Бонуси будуть надаватися за поповнення рахунків на суму від 30 гривень. Їх сума залежить від умов акційного тарифного плану абонента.
Використання електронних способів поповнення рахунку – не тільки можливість отримувати додаткові хвилини спілкування від оператора, але й прояв турботи про навколишнє середовище. «Київстар» закликає всіх своїх абонентів використовувати електронні канали поповнення рахунків та сприятиме зменшенню викидів в навколишнє середовище.

Для отримання детальної інформації про новий пропозицію відвідайте сайт www.kyivstar.ua або звертайтесь за номерами телефонів:

* 466 (для дзвінків з номерів мережі «Київстар» – безкоштовно);
* 8 (044) 466-0-466 (для дзвінків з номерів мереж фіксованого зв’язку або номерів інших операторів мобільного зв’язку – згідно з діючими тарифами).


Джерело: mabila.ua