«Київстар» продовжує термін підключення послуги «Рідні номера»

Термін підключення послуги «Рідні номера» продовжений ще на один місяць – до 30 червня 2009 року. Послуга «Рідні номера» надає можливість спілкуватися зі своїми близькими людьми по 0 грн. за хвилину на будь-які 2 номери в мережі «Київстар».

Зважаючи на популярність послуги «Рідні номера» «Київстар» продовжує термін її підключення ще на один місяць. Абоненти передплаченого і контрактної форми обслуговування «Київстар» можуть скористатися можливістю замовити «Рідні номера» до 30 червня 2009 р., а ті, хто відключив послугу, підключити її знову.

Ключове перевага послуги – вартість вихідних дзвінків на будь-які 2 обрані номери мережі «Київстар», яка становить 0 грн. / хв. цілодобово. Підключення кожного номера коштує 5 грн. Послуга дійсна для абонентів всіх форм підключення тарифного плану «Класичний» та діє до 28.02.2010 року.

Для абонентів передплаченого зв’язку «Київстар» спеціальний тариф 0 грн. / хв. на номери послуги «Рідні номера» діє в межах перших 20 хвилин дзвінка, після чого вартість дзвінка буде становити 0,10 грн. / хв. Плата за з’єднання становить 0,35 грн.

Для контрактних абонентів «Київстар» спеціальний тариф 0 грн. / хв. на обрані номери послуги діє в межах 120 хвилин на добу. Починаючи з 121 хвилини вартість дзвінка буде становити 0,10 грн. / хв. Щомісячна абонплата для абонентів контрактної форми обслуговування за користування послугою «Рідні номера» складає 20 грн.

Безкоштовно замовити «Рідні номера» можна за номером 477 * 1, а також за допомогою системи самообслуговування «Мій Київстар» (www.my.kyivstar.ua) до 30 червня 2009 року включно.