Квітневі акційні пропозиції від «Інтертелеком»

Акція «Простий старт» – підключитися до мережі «Інтертелеком» стало ще простіше! «Простий старт» – абоненти підключаються на тарифний план «Моє місто 2009», отримують прямий міський номер і мобільний телефон всього за 199 гривень. До того ж, в мережі «Інтертелеком» всі абоненти можуть спілкуватися безкоштовно, а дзвінки на місцеві міські номери сверхпакета тарифікуються за мінімальною вартістю. До 30 квітня 2010 абонент може підключитися до будь-якого голосовому тарифного плану від «Інтертелеком» і отримати телефон за спеціальною акційною ціною від однієї гривні.

Акція «Мобільна формула 2010»: абоненти «Інтертелеком» можуть подвоїти обсяг пакетних хвилини безкоштовно!

Запрошуємо Вас підключитися до прямого міському номеру від «Інтертелеком» і до 30 квітня взяти участь в акції «Мобільна формула 2010». З акцією «Мобільна формула 2010» спілкуватися в два рази вигідніше: Ви отримуєте додаткові бонусні хвилини у подвійному розмірі від встановленого обсягу послуг у тарифному плані протягом шести місяців! При цьому абонентська плата не змінюється.

Прийміть участь в акції «Всі друзі» та отримайте бонус до 150 гривень!
Оператор «Інтертелеком» пропонує абонентам запросити друзів підключитися до мережі і отримати бонус. Чим більше друзів у мережі – тим більше бонус! З 1 по 30 квітня, кожен знову підключився абонент, може відправити SMS на номер 5556 і послати грошовий бонус – подарунок будь-якому абоненту «Інтертелеком». Робити подарунки завжди приємно, а з «Інтертелеком» перерахувати грошовий бонус – просто!
У квітні брендований 3G модем за акційною ціною від «Інтертелеком»!

Підключайтеся з 1 до 30 квітня 2010 до швидкісного 3G Інтернету від «Інтертелеком» і заощаджуйте на покупці модему! Ви можете вибрати будь-який з тарифних планів «Мобільне життя ReVolution 95-275», а оператор запропонує брендований модем Huawei EC 226 за ціною від 1 гривні!