Фанати Євробачення-2009 об’єднуються на wap-порталі Beeline

Єдиний оператор зв’язку Beeline (ЗАТ «УРС» і ТОВ «Голден Телеком») відкрив спеціальну фан-сторінку на своєму wap-порталі, присвячену міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2009», який у травні збере в Москві виконавців з 42 країн.

Зайшовши на фан-портал за адресою wap.beeline.ua з мобільного телефону, можна дізнатися останні новини про підготовку до «Євробачення», переглянути фоторепортажі та відеосюжети про найцікавіші події, познайомитися ближче з усіма його учасниками і їх творчістю, а також повболівати за представницю України на конкурсі Світлану Лободу.

У розділі «Архів Євробачення» абоненти знайдуть корисні відомості про квитки на «Євробачення» в Москві, про спрощеною схемою видачі віз для гостей і учасників конкурсу та іншу довідкову інформацію. Розділ «Музичні приколи» пропонує завантажити мелодії та музичні жарти для мобільного телефону.

Щодня на фан-порталі публікуються нові цікаві матеріали, коментарі зірок зарубіжної та української естради, представників бомонду. Для найбільш активних відвідувачів wap-порталу Beeline будуть проводитися конкурси та вікторини за тематикою «Євробачення-2009».

Перегляд розділу «Євробачення 2009» за адресою wap.beeline.ua тарифікується згідно стандартними тарифами на послугу WAP.