Чум Ред УРО, Пномпень! Beeline на зв’язку

Відкрите акціонерне товариство «Вимпел-Комунікації» ( «Вимпелком» або «Компанія») (NYSE: VIP), один з провідних провайдерів телекомунікаційних послуг в Росії і країнах СНД, офіційно оголосило про початок надання послуг мобільного зв’язку в Камбоджі під торговою маркою Beeline через придбану компанію Sotelco LTD.

«Запуск бренду Beeline в Камбоджі – це перший для російських телекомунікаційних операторів проект з розгортання мережі під власним брендом в Південно-Східній Азії, за межами Росії та країн СНД. Це важливий етап у міжнародному розвитку нашої компанії, що продовжує історію нашого успіху в СНД », – зазначив Володимир Рябоконь, виконавчий віце-президент з розвитку міжнародного бізнесу ВАТ« Вимпелком », – Наші перші продажі стартували з 4 травня, і до цього моменту вже близько 50 тисяч жителів Камбоджі стали абонентами «Білайн».

На першому етапі зв’язок Beeline буде доступна в 11 найбільших провінціях Камбоджі, де проживає близько 37 відсотків населення країни. До кінця року компанія планує забезпечити покриття на території, де проживає близько двох третин жителів Камбоджі.

З травня 2009 року в Пномпень, Сіануквіле, СіемРіпе, Баттамбанге, Кампонг Тяме відкриваються офіси продажів і обслуговування Beeline, де всі бажаючі зможуть стати клієнтами оператора. До кінця року планується розширити торговельну мережу, яка буде налічувати понад 5 тисяч пунктів продажу карток оплати, 1700 спеціалізованих магазинів з продажу сім-карт, 180 брендовані торгових стійок (новий для Камбоджійська ринку торговий канал), 5 власних офісів.

Першим продуктом під брендом Beeline в Камбоджі став тарифний план «Бум». «Це унікальний для ринку Камбоджі продукт з простою і зрозумілою структурою – єдина вартість дзвінків на всі напрямки. Його ключове перевага – низька вартість дзвінків, 5 центів за хвилину, як на номери мережі Beeline, так і на інших мобільних операторів. Крім того, він дає можливість здійснювати дзвінки за міжнародними напрямками за привабливими цінами », – відзначив генеральний директор Sotelco LTD Гаель Кампай.

З моменту запуску тарифного плану «Бум» Beeline пропонує абонентам у Камбоджі такі додаткові послуги як «Живий нуль», SMS, MMS, GPRS-Інтернет, всі базові сервіси мережі GSM (Конференц-зв’язок, АОН, Переадресація, Очікування дзвінка). У найближчому майбутньому асортимент додаткових послуг буде розширено.