Beeline пропонує вибрати «улюблену країну» і економити на міжнародних дзвінках до 70%

Єдиний оператор зв’язку Beeline (ЗАТ «УРС» і ТОВ «Голден Телеком») розширює можливості міжнародного зв’язку для абонентів Beeline та Beeline Бізнес, і оголошує про запуск послуги «Улюблена країна». Підключивши послугу, абонент отримує до 70% знижки на міжнародні дзвінки в одну з обраних країн.

Всі абоненти Beeline, підключити послугу «Улюблена країна», можуть телефонувати в будь-яку обрану країну СНД, Європи, а також в Канаду, США та Ізраїль за ціною 1,49 грн / хв. Вартість дзвінків у Росію з послугою «Улюблена країна» – всього 0,59 грн / хв. Дзвінки в інші країни обійдуться в 2,49 грн / хв. Таким чином, з послугою «Улюблена країна» абоненти зможуть економити від 15 до 70% витрат на міжнародний зв’язок, в залежності від напрямку дзвінка.

Послуга «Улюблена країна» особливо цікава для клієнтів Beeline Бізнес. Вони мають можливість заощадити на міжнародних телефонних розмовах з партнерами та клієнтами компанії, при цьому зберігаючи колишню інтенсивність використання всіх видів телеком-послуг.

Варто також відзначити, що для здійснення дзвінків не потрібно набирати спеціальні коди, а тарифи однаково привабливі в будь-який час доби для всіх абонентів Beeline та Beeline Бізнес.

«Як універсальний оператор, ми постійно вдосконалюємо можливості нашої міжнародного зв’язку, робимо її більш доступною і вигідною для всіх наших клієнтів. Послугу “Улюблена країна” ми розробили спеціально для тих абонентів Beeline, які часто телефонують близьким, друзям або партнерам по бізнесу, які перебувають за кордоном. Особливу увагу ми приділили дзвінків до Росії – адже 90% усіх міжнародних дзвінків абоненти Beeline роблять саме на номери в цій країні. Тому привабливі умови тарифікації міжнародного зв’язку, що передбачає “Улюблена країна”, для них особливо важливі », – прокоментував запуск послуги директор з маркетингу Beeline Антон Володькін.

Абоненти передплачених тарифних планів Beeline можуть підключити «улюблену країну» за допомогою меню послуги, доступному за безкоштовним номером 067439, або скориставшись інструкцією на офіційному сайті компанії www.beeline.ua. Клієнти Beeline Бізнес можуть підключити послугу за заявкою, звернувшись в один з офісів компанії.