Beeline пропонує тарифний план «Клік» з низькою вартістю трафіку

Єдиний оператор всіх послуг зв’язку Beeline оголошує про запуск тарифного плану «Клік» – нової пропозиції для мобільного Інтернету. Вперше абоненти передплаченого мобільного зв’язку Beeline можуть набувати GPRS-трафік пакетами і користуватися Інтернетом безлімітно.

Тарифний план «Клік» розроблений для тих, хто часто використовує послуги мобільного Інтернету і не бажає себе обмежувати. Головна перевага пропозиції – можливість замовляти Інтернет-пакети з потрібною кількістю трафіку. Вартість 1 Мегабайт отриманої / переданої інформації – від 2 до 15 копійок.

В залежності від потреб, можна вибрати 200 МБ мобільного Інтернету за 30 грн, 750 МБ за 60 грн, або 1 ГБ вартістю 80 грн. А підключивши послугу «Безліміт», абонент одержує необмежений доступ до Інтернету всього за 3,99 грн на добу. Щомісяця можна замовляти різні об’єми трафіку, при цьому невикористані мегабайти переносяться на наступний період при кожному замовленні. Таким чином, абонент може користуватися послугами мобільного Інтернету, не замислюючись про кількість трафіку і балансі рахунку.

У тарифному плані «Клік» є всі основні переваги голосового зв’язку Beeline – посекундна тарифікація дзвінків, відсутність плати за з’єднання та обов’язкових платежів. Крім Інтернет-пакунків, абонент «кліка» може підключати послугу «Улюблений номер» і спілкуватися з 2 номерами Beeline безкоштовно після першої хвилини, яка коштує 0,25 грн. Дзвінки на стаціонарні телефони й номери інших операторів коштують 0,75 грн / хв. Вартість відправлення SMS – 0,35 грн / хв.

Тарифний план «Клік» доступний не лише для нових користувачів, але і існуючим абонентам, які можуть безкоштовно мігрувати на нову пропозицію з будь-яких передплачених пакетів Beeline.

«Сегмент користувачів Інтернет зростає великими темпами, ми це відчули в рамках нашого проекту” Beeline Інтернет Дома “. Тепер ми розширюємо можливості абонентів, і випускаємо доступне пропозицію по мобільному Інтернету. Новий тариф економія і зручний: заплатив один раз – і отримав необхідну кількість мегабайт на місяць вперед. До того ж, в послузі “Безліміт” ми пропонуємо саму низьку ціну – 2 коп за мегабайт. Люди хочуть, щоб користування мобільним Інтернетом було простим і доступним, і завдяки можливостям єдиного оператора зв’язку, ми забезпечуємо такі рішення », – прокоментував директор з маркетингу Beeline Антон Володькін.

Для надання послуг високошвидкісної передачі даних Beeline використовує власну DWDM-транспортну мережу національного масштабу, володіє великою пропускною здатністю і запасом ємності, що дозволяє Компанії впроваджувати ресурсномістких послуги, нарощувати швидкості переданої інформації та забезпечувати високу якість роботи EDGE / GPRS.