«Beeline Бізнес» запропонував клієнтам послугу для проведення телефонних конференцій з підключенням до 50 учасників

Єдиний оператор зв’язку Beeline (ЗАТ «УРС» і ТОВ «Голден Телеком») оголошує про включення послуги конференц-зв’язку по технології conference bridge в пакет рішень для бізнес-клієнтів. Орієнтуючись на потреби свого підприємства, клієнт може проводити наради по телефону з підключенням до 50 учасників у будь-яких містах і країнах.

Послуга конференц-зв’язку (conference bridge) надається на постійній основі та на умовах разового підключення, і дозволяє організувати одночасне спілкування та обмін інформацією серед учасників, які знаходяться в різних містах і країнах. В залежності від кількості передбачуваних учасників конференції (від 10 до 50) кожне підприємство зможе вибрати найбільш оптимальний тарифний план.
Доступ до послуги Conference Bridge на умовах разового підключення передбачає платіж у розмірі від 380 грн. (при підключенні до 10 учасників) і до 680 грн. (при підключенні до 50 учасників).

Вартість постійного доступу до послуги Conference Bridge включає одноразовий платіж у розмірі 200 грн. і абонплату. В залежності від кількості учасників конференції, абонплата за необмежений доступ до послуги складає від 1263 грн .* (підключення до 10 учасників) до 2773 грн. (підключення до 50 учасників), що соотносімо з витрат на одного працівника підприємства.

Таким чином, послуга Conference Bridge від «Beeline Бізнес» дає можливість компаніям – замовникам підвищити керованість і ефективність бізнес-процесів, і заощаджувати фінансові ресурси підприємства рахунок відсутності витрат, витрат на оренду конференц-залу, організаційні витрати, і т.д.
Клієнту також надається можливість додатково замовити послуги операторів call-центру «Beeline Бізнес». По наданому списку і в обумовлений з клієнтом час оператор телефонує учаснику і запрошує його приєднатися до конференції.

Коментуючи введення даної послуги, директор з маркетингу Beeline Антон Володькін сказав: «Кожна компанія з розвиненою мережею офісів, філій або виробничих потужностей в Україні, СНД або будь-якій іншій країні світу оцінить зручність та ефективність конференц-зв’язку у вирішенні оперативних робочих питань. Дані тарифні плани ми розробили на підставі узагальнених потреб компаній. Однак можливості Beeline не обмежуються стандартними пропозиціями. Потужності та ресурси Beeline – єдиного оператора всіх послуг зв’язку – дозволяють адаптувати будь-яку послугу під потреби клієнта, створити індивідуальне рішення і інтегрувати його в загальну систему комунікацій ».

Послуга Conference Bridge надається Комерційним call-центрів «Beeline Бізнес» і може бути включена в будь-який пакет пропозицій для бізнес-клієнтів.
Пакет пропозицій «Beeline Бізнес» включає повний комплекс телекомунікаційних рішень, у тому числі побудова корпоративних мереж з підключенням послуг мобільного та фіксованого телефонії, доступу в інтернет, надання в оренду каналів передачі даних, організацію супутніх сервісів (IP-телефонія, Відеоконференцзв’язок) та ін

Комерційний call-центр «Beeline Бізнес» є професійним провайдером послуг Call / Contact Center і і надає найбільш повний перелік послуг Call / Contact Center в Україні. Система обслуговування клієнтів-замовників послуг комерційного call-центру «Beeline Бізнес» реалізована на базі виділеного підрозділу у структурі Beeline – call-центру «Голден Телеком», який за 7 років роботи виконав понад 600 масштабних проектів для провідних компаній України різних сфер бізнесу.
Beeline – єдиний оператор послуг зв’язку, що володіє інфраструктурою фіксованої телефонії в 18 великих містах України, GSM-мережі національного масштабу рівня NGN (Next Generation Network), потужної магістральної транспортної мережею довжиною 13,5 тис.км, що здатна передавати дані на далекі відстані з швидкістю 10 Гбіт / сек, власними каналами міжнародної IP-телефонії, мережами для організації широкосмугового доступу в Інтернет за технологією FTTB, Data-центрами і call-центрів. Компанія надає всі види послуг зв’язку приватним і корпоративним користувачам, а також сервіси з надання в оренду каналів передачі даних іншим провайдерам телекомунікацій.