Архив за квітня 2010

Бренд МТС вартістю $ 9,7 мільярда третій рік поспіль визнаний найдорожчим російським брендом

ВАТ «Мобільні ТелеСистеми» (NYSE: MBT) повідомляє про те, що бренд МТС третій рік поспіль визнається найдорожчим російським брендом у щорічному рейтингу ста лідируючих світових брендів BRANDZ ™, опублікованому сьогодні Financial Times і провідним міжнародним дослідницьким агентством Millward Brown. У цьому році бренд МТС займає в рейтингу 72-у позицію з вартістю бренду $ 9,7 мільярда.

«Зелена» SIM-карта в комплект до «зеленого» телефону Samsung Blue Earth

Серед виробників мобільних телефонів, які піклуються про екологічну обстановку на нашій планеті, найбільш активна південнокорейська компанія Samsung. Португальська оператор стільникового зв’язку TMN також вирішив внести свій внесок у турботу про навколишнє середовище.

МТС стала називати абонентів на ім’я

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна оголошує про запуск нової функції, завдяки якій система голосового меню оператора початку звертатися до абонентів по імені. З сьогоднішнього дня, набравши комбінацію 111, абонент МТС почує в голосовому меню замість стандартного персональне привітання від сервісу IVR, при цьому система буде звертатися до нього по імені.

Новий пакет даних «Інтернет 3G 3000» від «Київстар»

З 20 квітня 2010 «Київстар» вводить новий пакет даних «Інтернет 3G 3000» з щомісячним обсягом трафіку 3000 МБ для всіх абонентів – користувачів послуги «Інтернет 3G». «Київстар» вводить новий пакет даних «Інтернет 3G 3000», який дозволить клієнтам отримати ще більше можливостей при користуванні мобільним інтернетом. Обсяг трафіку в новому пакеті складає 3000 МБ при щомісячній […]

У Луцьку з’явився широкосмуговий Інтернет за технологією FTTB

ЗАТ «Українські радіосистеми» (ТМ Beeline) повідомляє про початок надання послуги широкосмугового Інтернету за технологією FTTB («оптика в кожен будинок») в місті Луцьк. Широкосмуговий Інтернет тепер прийшов і у квартири жителів Волині: оператор зв’язку Beeline почав надавати в Луцьку послугу «Інтернет вдома» – швидкісний доступ у всесвітню мережу з використанням технології FTTB («оптика в кожен будинок»).