Архив за травня 2009

«Простий life:)» – просто, економно і назавжди!

Оператор мобільного зв’язку life:) оголошує про перехід тарифного плану «Простий life:)» на постійну основу. Тариф 35 коп. / хв. без ПЗЗ – це вибір абонентів, для яких важлива економія при необхідності телефонувати на номери різних операторів України.

МТС оголошує підсумки першого кварталу 2009 року: зростання виручки в національних валютах продовжилося на більшості ринках Групи

ВАТ «Мобільні ТелеСистеми» (NYSE: MBT), найбільший оператор стільникового зв’язку в Росії і країнах СНД, оголошує консолідовані фінансові та операційні результати за перший квартал 2009 року, що закінчився 31 березня 2009 року.

Космоігри за «Космоноль» – акція на планеті DJUICE!

Безкоштовні ігри на додачу до безкоштовних перші 5 хвилин кожного дзвінка – це новий DJUICE «Космоноль». Акція «Космоноль» для користувачів тарифного плану DJUICE «Talk Non-Stop» доповнена безкоштовними іграми і продовжено до 30 червня 2009 року.

«Beeline Бізнес» запропонував клієнтам послугу для проведення телефонних конференцій з підключенням до 50 учасників

Єдиний оператор зв’язку Beeline (ЗАТ «УРС» і ТОВ «Голден Телеком») оголошує про включення послуги конференц-зв’язку по технології conference bridge в пакет рішень для бізнес-клієнтів. Орієнтуючись на потреби свого підприємства, клієнт може проводити наради по телефону з підключенням до 50 учасників у будь-яких містах і країнах.

МТС-Україна представляє хіт переможця «Євробачення-2009» на мобільному порталі MUZON

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна, представляє хіт «Fairytale» Олександра Рибака, переможця пісенного конкурсу «Євробачення-2009», на музичному порталі MUZON. Хіт також доступний користувачам послуги GOOD’OK.