Beeline додав швидкості широкосмугового Інтернету

ЗАТ «Українські радіосистеми» (ТМ Beeline) повідомляє про збільшення в 2-5 разів швидкості доступу до зовнішніх ресурсів у безлімітних тарифних планах послуги «Beeline Інтернет вдома».
Читати далі →

Nokia E90 – коммуникатор с претензиями на большее

Nokia E90 – аппарат, который в закрытом виде представляет из себя телефон, а в открытом – миниатюрный ноутбук. В нем четко разграничиваются функции телефона и компьютера. Первое впечатление от коммуникатора складывается такое, что предназначен аппарат исключительно для мужчин. Об этом говорят его большие размеры (132х57х20 мм) и достаточно тяжелый вес (210 гр). Читати далі →

Послуга «Мобільний пульт» від «Київстар» – дистанційний доступ до дзвінків

«Київстар» пропонує всім своїм абонентам нову інноваційну послугу «Мобільний пульт». Ця послуга дозволяє в разі відсутності доступу до вашого мобільного телефону дистанційно встановлювати переадресацію вхідних дзвінків. Читати далі →

МТС-Україна надає подвійний обсяг Інтернет-трафіку новим абонентам послуги «МТС Коннект 3G»

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна, оголошує про старт регіональної акції «Подвійний Інтернет-трафік» для нових користувачів послуги «МТС Коннект 3G». В рамках акції абоненти, які підключилися на акційні тарифні пропозиції послуги «МТС Коннект 3G» отримають у два рази більший обсяг Інтернет-трафіку протягом 2009 року.

Нові абоненти компанії з 15 квітня до 15 червня 2009 року можуть взяти участь в акції, підключившись до акційними тарифами послуги «МТС Коннект 3G», і отримувати щомісяця, до кінця 2009 року подвійний обсяг Інтернет-трафіку (у порівнянні об’ємом Інтернет-трафіку на стандартних тарифних планах). На лінійці акційних тарифів незначно збільшена абонентська плата. По закінченню 2009 року абоненти, які підключилися на акційні тарифи, будуть автоматично переведені на відповідні стандартні тарифні пакети. Читати далі →

Перший мобільний автомобільний телеканал МТС

Оператор мобільного зв’язку компанія МТС-Україна оголошує про запуск на своєму WAP-порталі спеціального розділу, що дозволяє прямо через браузер телефону дивитися програми Першого Автомобільного телеканалу.

Перший Автомобільний – це єдиний український телевізійний канал, ефір якого повністю присвячений автомобільній тематиці. У програмах телеканалу можна знайти інформацію про автомобільні виставках і презентаціях, товари і послуги, радах і рекомендаціях експертів ринку. Читати далі →

Тариф «GPRS Монітор» допоможе підприємствам відслідковувати Телеметричні дані

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна, вводить в дію спеціальний тариф, «GPRS Монітор», який дасть можливість підприємствам різних галузей безперешкодно одержувати Телеметричні дані з устаткування, розміщеного на віддалених об’єктах. Читати далі →

«Простий life:)» – просто, економно і назавжди!

Оператор мобільного зв’язку life:) оголошує про перехід тарифного плану «Простий life:)» на постійну основу. Тариф 35 коп. / хв. без ПЗЗ – це вибір абонентів, для яких важлива економія при необхідності телефонувати на номери різних операторів України. Читати далі →

Роадмап оператора T-Mobile містить SideKick Blade і Sony Ericsson CS8

Завдяки витоку інформації в Мережі з’явився досить цікавий роадмап північноамериканського оператора стільникового зв’язку T-Mobile, який містить дати релізу смартфона SideKick Blade і камерофонах Sony Ericsson CS8.

Смартфон SideKick Blade, також відомий як SideKick 2009 виконаний у традиційному формфакторах SideKick. Він оснащений 3,2-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 854х480 пікселів, 3,2-мегапіксельною камерою з автофокусом, слотом для карт пам’яті формату microSDHC і великим набором програм, орієнтованих на роботу з різними соціальними мережами та блогами. У оператора T-Mobile USA його реліз відбудеться 13 травня.

Однак більш цікаво, що в роадмап оператора T-Mobile серед інших апаратів вказан Камерофони Sony Ericsson CS8, файл профілю якого нещодавно був виявлений на сайті виробника. Відповідно до неофіційної інформації він працює під керуванням операційної системи Android й оснащений 8,1-мегапіксельною камерою, дисплеєм з роздільною здатністю 240х320 пікселів, модулями Wi-Fi, Bluetooth і GPS. Дата релізу камерофонах Sony Ericsson CS8 збігається з тією, що вказувалася раніше – 24 червня.
Читати далі →

Классификация оконной фурнитуры по стране-производителю

Один из самых интересных аспектов ремонта квартиры – это возможность установки пластиковых окон. По сравнению с классическими деревянными рамами, которые устанавливались в домах времен Советского Союза и даже позднее, пластиковые окна обладают множеством преимуществ..

Первый из них – шумоизоляция. Уровень шума, который исходит от железнодорожной ветки, автобазы, линии метро падает до уровня, рекомендованного врачами. Естественно, что о том чтобы повышать голос при разговоре, и речи нет, если, конечно, рядом не будет аэродрома.

Отсутствие сквозняков в квартире и общая теплоизоляция – второе крупное преимущество пластиковых окон. Конструкция пластиковых стеклопакетов и тщательность их установки обеспечивают герметичность достаточную для того, чтобы дети могли играть на полу, а зимой можно было бы спать под тонким одеялом без риска заболевания. Средняя температура в помещении также повысится за счет того, что утечка тепла будет меньше

Пылезащита пластиковых окон может показаться второстепенной. Но вы только подумайте, сколько с улиц города в квартиру проникает пыли, попадающей не только на предметы обстановки, но и в организмы людей, что не идет им на пользу. Свой дом таким образом прекращает быть свой крепостью, превращаясь в филиал мегаполиса.

Таким образом, вопрос ставить или нет пластиковые окна, даже не встает. Но какие окна поставить? Наиболее качественные фурнитура оконная и профили окон производятся в Западной Европе: Германии, Испании, Австрии, Италии и т.д.. Конечно, это самые дорогие конструкции. Второй эшелон рынка – Тайвань и Турция. Они подешевле, но качество продукции несколько ниже. Это самый широкий сектор рынка, тайваньскую фурнитуру можно встретить очень часто, ее качество находится на приемлемом для большинства проектов уровне. Китай производит самую дешевую продукцию. Логично, что ее качество – самое низкое. Не многие готовы поставить в квартире китайские окна. В конце концов, квартира – это, как правило, то, что делается для себя. А и фурнитура, и профили окон – это технологическая основа конструкции.

Самые большие проблемы возникают, при изготовлении комплектующих на заказ – под дизайн-проект или для нестандартной квартиры. Даже смена цвета на красный, и даже на черный – это уже отклонение от стандарта. Другими словами это дороже, сроки изготовления и доставки больше, к тому же, многие фирмы предпочитают не связываться с нестандартными заказми.

Бонуси МТС можна міняти на «междугородку» або хвилини в роумінгу

Оператор мобільного зв’язку «МТС Україна» оголошує про розширення програми лояльності «МТС Бонус», в рамках якої абоненти оператора тепер можуть отримувати хвилини для міжнародних дзвінків і дзвінків у роумінгу.

Починаючи з сьогоднішнього дня, контрактні абоненти МТС можуть обмінювати бонуси, отримані в рамках програми лояльності «МТС Бонус», на пакети хвилин для безкоштовних вихідних міжнародних дзвінків або безкоштовних вхідних дзвінків в роумінгу. В обох випадках замовити пакети хвилин абоненти можуть, звернувшись до центру обслуговування абонентів за номером 111, або в один з магазинів МТС.
Читати далі →