Клуб Брутальних Людей (КБЛ)

Два студента перед сесією:
– Що читаєш?
– Квантову механіку.
– А чого книга догори ногами?
– Та яка різниця …

МТС-Україна скасовує абонплату за використання послуги «Гіпер.NET Нині»

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна, оголошує про скасування з 1 по 30 червня 2009 року щоденної плати за доступ до послуги «Гіпер.NЕТ».

Користуючись послугою «Гіпер.NET Нині» в період дії акції, абоненти МТС-Україна зможуть отримати якісний мобільний доступ в Інтернет без щоденної плати за підключення послуги, оплачуючи тільки вартість трафіку. Плата за трафік складе всього 10 коп за 1 Мб. Читати далі →

Клуб Брутальних Людей (КБЛ)

Що не кажіть, але якщо людина тормоз, то ніякий снікерс уже тут не допоможе…

МТС-Україна представляє річний тариф «Супер МТС Два нуля» для контрактних абонентів

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна, оголошує про введення в дію тарифу «Супер МТС Два нуля» c можливістю безкоштовно дзвонити всередині мережі МТС, а також на два обрані номери будь-якого мобільного оператора України. Читати далі →

Тариф «GPRS Монітор» допоможе підприємствам відслідковувати Телеметричні дані

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна, вводить в дію спеціальний тариф, «GPRS Монітор», який дасть можливість підприємствам різних галузей безперешкодно одержувати Телеметричні дані з устаткування, розміщеного на віддалених об’єктах. Читати далі →

Літня акція для користувачів сайту «ВКонтакті»

Умови акції

  • Бути зареєстрованим на сайті «Вконтакті»
  • Проживати в Україні, тобто мати друзів на території України
  • На одну анкету – один подарунок
  • Мати більше 100 друзів
  • Відсутній напис “Iнформацiя на цiй сторiнцi може не вiдповiдати дiйсностi.”

Читати далі →

Бонуси МТС можна міняти на «междугородку» або хвилини в роумінгу

Оператор мобільного зв’язку «МТС Україна» оголошує про розширення програми лояльності «МТС Бонус», в рамках якої абоненти оператора тепер можуть отримувати хвилини для міжнародних дзвінків і дзвінків у роумінгу.

Починаючи з сьогоднішнього дня, контрактні абоненти МТС можуть обмінювати бонуси, отримані в рамках програми лояльності «МТС Бонус», на пакети хвилин для безкоштовних вихідних міжнародних дзвінків або безкоштовних вхідних дзвінків в роумінгу. В обох випадках замовити пакети хвилин абоненти можуть, звернувшись до центру обслуговування абонентів за номером 111, або в один з магазинів МТС.
Читати далі →

ператор Orange хоче заробити на продажу додатків

Все більше і більше різних компаній бажають отримати прибуток з продажу додатків для мобільних телефонів. Європейський оператор Orange також вирішив створити свій онлайн-магазин додатків.

Назву для нового сервісу було обрано тривіально – Orange Application Shop. Його старт відбудеться протягом кількох найближчих тижнів. Спочатку доступ до нього зможуть отримати жителі Франції і Великобританії, які при цьому є власниками наступних пристроїв: Nokia N96, Nokia 5800 XpressMusic, HTC Touch Diamond і Sony Ericsson W980. Читати далі →

МТС-Україна знижує вартість GPRS / EDGE-модемів для послуги «МТС Коннект»

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна, оголошує про зниження вартості GPRS / EDGE-модемів послуги «МТС Коннект» на 40% і пропонує абонентам придбати обладнання за ціною 498 грн. Читати далі →

Классификация оконной фурнитуры по стране-производителю

Один из самых интересных аспектов ремонта квартиры – это возможность установки пластиковых окон. По сравнению с классическими деревянными рамами, которые устанавливались в домах времен Советского Союза и даже позднее, пластиковые окна обладают множеством преимуществ..

Первый из них – шумоизоляция. Уровень шума, который исходит от железнодорожной ветки, автобазы, линии метро падает до уровня, рекомендованного врачами. Естественно, что о том чтобы повышать голос при разговоре, и речи нет, если, конечно, рядом не будет аэродрома.

Отсутствие сквозняков в квартире и общая теплоизоляция – второе крупное преимущество пластиковых окон. Конструкция пластиковых стеклопакетов и тщательность их установки обеспечивают герметичность достаточную для того, чтобы дети могли играть на полу, а зимой можно было бы спать под тонким одеялом без риска заболевания. Средняя температура в помещении также повысится за счет того, что утечка тепла будет меньше

Пылезащита пластиковых окон может показаться второстепенной. Но вы только подумайте, сколько с улиц города в квартиру проникает пыли, попадающей не только на предметы обстановки, но и в организмы людей, что не идет им на пользу. Свой дом таким образом прекращает быть свой крепостью, превращаясь в филиал мегаполиса.

Таким образом, вопрос ставить или нет пластиковые окна, даже не встает. Но какие окна поставить? Наиболее качественные фурнитура оконная и профили окон производятся в Западной Европе: Германии, Испании, Австрии, Италии и т.д.. Конечно, это самые дорогие конструкции. Второй эшелон рынка – Тайвань и Турция. Они подешевле, но качество продукции несколько ниже. Это самый широкий сектор рынка, тайваньскую фурнитуру можно встретить очень часто, ее качество находится на приемлемом для большинства проектов уровне. Китай производит самую дешевую продукцию. Логично, что ее качество – самое низкое. Не многие готовы поставить в квартире китайские окна. В конце концов, квартира – это, как правило, то, что делается для себя. А и фурнитура, и профили окон – это технологическая основа конструкции.

Самые большие проблемы возникают, при изготовлении комплектующих на заказ – под дизайн-проект или для нестандартной квартиры. Даже смена цвета на красный, и даже на черный – это уже отклонение от стандарта. Другими словами это дороже, сроки изготовления и доставки больше, к тому же, многие фирмы предпочитают не связываться с нестандартными заказми.